Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik neverending animét...

Melyik neverending animét ajánlanátok elsőnek egy kezdő animés számára?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 17:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
9: ezt senki sem mondta :)
2021. febr. 26. 17:22
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Gyerekek a legjobbat kihagytátok a listából... :'(


Fairy Tail. Ezzel kezd szerintem. Hosszú is(ova,ona,stb-vel együtt olyan kb 300 rész) meg eléggé szórakoztató is hogy fent tartsa majd az érdeklődését a kérdezőnek. Én kevesebb mint 1 hónap alatt néztem végig a teljes szériát(mind a 3 évadot és a "bónuszokat" is ami durván 300 rész mint írtam).

2021. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Én láttam mindet, ez csak ilyen felmérésszerűség
2021. febr. 26. 18:04
 14/21 anonim ***** válasza:
#12 vagyok. Értem, ez esetben vedd úgy hogy nem szóltam. Viszont abban egyet értek az előttem szólókkal hogy 1 "kezdő" anime-snek szerintem sem 1 túl hosszú szériával kéne kezdenie. Én első animem is csak 13 részes volt. Először nézzen meg pár 12-24 részes anime-t kezdésnek, aztán jöhetnek majd a nagyobbak. Legalábbis szerintem ez így jobb ötlet mint egyből egy több száz részes anime elé ültetni az illetőt. Én is csak most kezdtem el a Gintamát a minap kb 700 anime után(kb 8000 epizod összesen). Elején én is inkább a kisebbek felé hajlottam ami csak 12-24 részesek voltak.
2021. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Viszont abban egyet értek az előttem szólókkal hogy 1 "kezdő" anime-snek szerintem sem 1 túl hosszú szériával kéne kezdenie."


Animések generációi kezdték az animézést a Dragon Ballal, Pokemonnal, Inuyashával, Narutoval.

2021. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Persze, de nem is így szólt a kérdés. Úgy szól, hogy "elsőnek" melyik neverending animét ajánlanátok. Nyílván előbb nézzen rövidebbeket, különböző műfajokból, hogy hozzászokjon, megértse miről is van szó. Aztán ha felkészült kezdje el a One-- *khm* akarom mondani szemezgessen a "nagyok" között:)
2021. febr. 26. 18:20
 17/21 anonim ***** válasza:

#15 Elismerem ez igaz. De ez közel 20-30 éve volt. Volt még Digimon,Slayers,Dice,Vadmacska kommandó,Kaleido Stars, meg sok minden más is az RTL Klubbon, Jetix-en meg animax-on.


Ha így nézzük én is Pokémon,Digimon,Slayers és Inuyashával kezdtem az anime-ket közel 2 évtizede, habár akkor még nem tudtam hogy azok azok lennének. Persze lehet ezekkel is kezdeni, de a mai generáció sajnos már nem hiszem hogy szívesen kezdené 1 közel 800+ részes anime-vel.

2021. febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Illetve az sem mindegy hogy milyen korosztályú ez a kezdő anime-s. Pl egy mai 8-10 éves gyerek, aligha hiszem hogy végignézne 1 Bleach,One Piece,Narutot amik 500+ részesek. Egy hogy nem értené, kettő hogy a fiataloknak heti szinten lesznek új kedvenceik és a régieket dobják. Pláne ha trend is más lesz az iskolában. Egy idősebb kezdő aki már minimum 14-16 éves már lehet végig nézné ezeket a hosszabbakat.


De ezt nem bántásból írom, vagy mert veszekedni akarok. Csupán nekem ez a személyes meglátásom ebben a témában. Ha egyet értesz akkor jó, ha nem akkor úgy is jó nekem. :) Minden ember más és más, mást szeret stb. :)

2021. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"Pl egy mai 8-10 éves gyerek, aligha hiszem hogy végignézne 1 Bleach,One Piece,Narutot amik 500+ részesek."


Egy 8-10 éves annyira bele tud veszni abba, ami megtetszik neki, hogy ha elég rövid, naponta ötször újranézi. Ha megtetszik neki egy ilyen hosszú sorozat, két hét alatt lemaratonozza és még újra is nézi, ha a szülei hagyják, hogy annyit rohadjon a tévé előtt.

2021. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
6. A Gintama nem csak utalásokból áll,meg van a saját történet szála. Sok animét láttam már,de még is baromi sokat nagyjából egyet meg a Dragon Ballt hallásból,viszont így is egy teljesen élvezhető,kerek kis történetet kaptam. Szerintem nyugodtan mehet kezdőknek,ha nem zavarja őket, hogy olvasni kell. (Plussz ha indán nézi felette mindig van egy kis magyarázat az utalásokra,meg az egyebekre.)
2021. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!