Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Jó romantikus animék?

Jó romantikus animék?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy igazából, hogy hetero vagy meleg anime.

Annyi kérésem lenne, hogy olyan igazi romantikus animéket írjatok amikbe nem az a legnagyobb dolog, hogy megfogják egymás kezét vagy kapnak egy puszit. Ezekből elegem van😆 Még annyi, hogy ne legyen nagyon régi anime és ne legyen hárem vagy ilyesmi.

Köszönöm mindenki válaszát előre!



2021. febr. 26. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Bloom Into You

Horimiya

Kuzu no Honkai

2021. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Hana Yori Dango

Candy Candy

A hosszúlábú apu

Hello Sandybell

Aishiteru ze Baby

Clannad

Air

Onii-sama e... (shoujo-ai a keményebb fajtából)

Shoujo Kakumei Utena (shoujo-ai)

Citrus (shoujo-ai)

Love Stage!! (shounen-ai)

Aa! Megami-sama

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Eikoku Koi Monogatari Emma + Molders-hen

Sakamichi no Apollon

Plastic Memories

Sennen Joyuu

Hal

Kotonoha no Niwa

Video Girl Ai

2021. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Kimi ni todoke

Toradora

2021. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, nem értem a leszavazást. Romantikus animéket írtam, amik szerintem jók. Igen, van, amelyik régi, de attól még semmi baj nincs velük.

Az 1-es leszavazását sem értem.

2021. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4. Ne foglalkozz a leszavazással, jókat írt mindenki, 90%-ban az anime kérdéseknél mindent lepontoznak, még ha jó is.


Amúgy nem nagyon fogsz olyan sima romantikus anime-t találni, amiben több van a puszinál. A Nana-t tudom még ajánlani, ha viccesebbet akarsz ott a Skip Beat pl, vagy az Ore Monogatari. De mind jó amiket fent írtak.

2021. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, igazad van. Mondjuk az Eikoku Koi Monogatari Emmában még egy puszi sincs, mivel a Viktoriánus Angliában játszódik. Ott még a lány kezét sem fogta meg csak úgy egy férfiember. Shoujo animéknél jó, ha puszi van, vagy megfogják egymás kezét.


Az Onii-sama e...-t meg azért ajánlom, mert abban ugyan szintén nincs semmi, de lelkileg megterhelő. Van ott bullying, függőség, lelki trauma, lelki bántalmazás, kiközösítés, féltékenység, öngyilkossági kísérlet, meg más "finomságok". Nem egy új anime, de még engem is megterhelt, pedig nem vagyok érzékeny típus.


A Nanát mondjuk pont nem szeretem (számomra irritáló volt a rengeteg életképtelen karakter vinnyogása, meg jobbra-balra szenvedése), de ott van csók és rejtett szex is. Magyarán nem mutatják, de tudod, hogy a két karakter azért tovább ment a smárolásnál.


4-es voltam.

2021. febr. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
akagami no shirayukihime talán ilyen
2021. febr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
84%

Hiiro no Kakera

Hakuoki -Bár itt háttérbe szorul a romantika, inkább a 3. évad végén bontakozik ki.

Kamisama Hajimemashita

Akatsuki no Yona

Inu x Boku Secret Service

Sukitte Ii na yo.

2021. febr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát! Mindegyik felkerült a listára amit írtatok.

Amúgy én nem pontoztam le senkit szóval nem értem. Mindenkinek ment fel pontozás.

2021. febr. 27. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!