Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az Attack on titánban hogy...

Az Attack on titánban hogy változhat valaki óriássá? És vissza?

Figyelt kérdés
Ilyen kepesseggel születni kell, vagy barmelyik ember kepes ra? Mar nem emlekszem ez hogy volt a sorozatban ://

2021. febr. 26. 16:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Amugy csak pár részt láttam belole még régebben, és most folytatni szeretnem
2021. febr. 26. 16:39
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha pár részt láttál csak és szeretnéd tudni, akkor nézd meg inkább. Jobban jársz vele, mintha csak elmondják neked.
2021. febr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ymir leszármazottai tudnak csak átváltozni, de azok közül bárki

visszameg..... nem tudom volt-e rá válasz az animében, de mindenki úgy változik vissza ahogy akar, kivéve a buta/sima titánokat (nem is tudom, egyáltalán lehetséges-e náluk)

az, hogy milyen módszerekkel szerzik meg a titán erőt, azt meg tudmeg az animéből inkább

2021. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A pure titan-ek csak akkor tudnak vissza változni ha felfalnak egyet a 9 titánból. Ezért esznek ösztönösen embereket. Egyébként az is benne lesz majd a sorozatban, hogy miért így öröklödik a titánság, de nem lövöm le a poént.
2021. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd inkább.
2021. febr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!