Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek olcsóbb vagy...

Szerintetek olcsóbb vagy drágább, ha előrendelve veszek meg egy könyvet? Most 20£, október 22-én jön ki, és olvastam, hogy a bolti árak változhatnak.

Figyelt kérdés
Általában ez az jelenti, hogy drágább vagy olcsóbb lesz (október 22 után)? Vagy nem lehet tudni?

2020. okt. 19. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen jelent semmit, azon kívül, hogy igyekeznek mihamarább elküldeni. Olcsóbb nem lesz, ha megjelenik, mert hülyeség volna. Jártam már úgy viszont, hogy egy könyv pár euróval drágább lett megjelenésekor.
2020. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2020. okt. 19. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Az előrendelőknek mindig olcsóbb szokott lenni a könyv. A megjelenéskor kicsit drágább, aztán attól függően, hogy mennyire fogy néhány hónappal később általában már megint olcsóbb.
2020. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.
2020. okt. 19. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ milyen a fogadtatás.


Ha az előrendelés alapján kapós, akkor drágább lesz, pláne, ha az első kiadás limitált széria.


Ha az olvasói kritika szerint pocsék, akkor pár hét/hónap után leárazzák őket, hogy legalább fogyjon.

2020. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

„Ha az olvasói kritika szerint pocsék, akkor pár hét/hónap után leárazzák őket, hogy legalább fogyjon.”


Függ ez mástól is: a HP-ket a brit Tesco egyből 50%-on adta, hogy versenyben tudjon maradni...

2020. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!