Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animés ajándéknak...

Milyen animés ajándéknak örülnétek leginkább?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Kulcstartók könnyebb elrakni és dugni is lehet belőle sok kis helyen. Naponta akár cserélni mobilra fel rakni Jack port-ra is ezzel tetszenek nekem a legjobban. Például Re:Zero-ból Emília.


A figurák nekem túlzás lenne sok hely kell nekik. Poszter egyszerű, de egy szobába raknám fel, ahol dolgoznék max. Mangához is kell hely, de neten kapok egy párat akkor rendben.


Dakimakura vagyis test párnára húzat poénból, valami trap lenne rajta és könnyű elrakni is.


Cosplay-nak is örülök nagyon, ha rám is fér, akkor pláne. Tudti valamelyik héten pár órára fel venném egy ökörködésre.


De nekem az egérpad sok lenne pláne, aminek van ilyen puha része vagyis könyök tartója.

2021. febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Jelenleg egy ilyesmi poszternek:

[link]


Amúgy változó, pulóvernek, pólónak, tollnak, telefontoknak, órának, akár egy törölközőnek is örülnék, a lényeg hogy olyan animére utaljon amit szeretek.

2021. febr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Írószer, amivel kiélhetem a kreativitásomat! 😁

A fan cuccok nem mozgatnak meg túlzottan, ez alól talán csak az apró plüssök kivételek. Viszont ha ajándékba kapok valamit, az bármi lehet, mindenképpen örülni fogok 🙂

2021. febr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én manga kötetnek örülnék a legjobban. Tudok angolul, úgyhogy az nem akadály, de persze csak olyan sztori lenne jó, amit szeretek vagy érdekelne.
2021. febr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ookami to Koushinryou japán DVD kiadás. Az a fajta, amelyikhez minden volume mellé járt egy puzzle. Itt a nagy DS doboz bal szélén a barna dobozzal össze zsugorfóliázott DVD:

[link]

Néha hirdetik japán aukciós oldalakon egész korrekt áron, de egyben drága és megvámolnák, egyenként meg a szállítási költség magas és az nyomná meg nagyon az árat.


Esetleg a komplett képeslap és gyűjtőkártya gyűjtemény. Néha egyik-másikat abból is hirdetik 200-500 yenért, de az átlag ár 3000 környékén van darabja, ami 9000 forint.

2021. febr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Én tesómnak pólót adtam amire egy szöveg volt nyomatva egy anime jelenettel és az alábbi szöveg durvább változatával:Én egy otaku vagyok és büszke vagyok rá.

Később megint adtam neki Shiroe képével a Log Horizonból.


Én pedig pár éve egy Tokio Ghoul-os bögrét kaptam.


Egyébként én pl szívesen örülnék még kulcstartónak.


A figurákat én is soknak tartom, de ha csak egy kisebbről, ilyen pár centis, van szó, az is jópofa tud lenni.


Illetve egy animés bento dobozért odáig lennék.

2021. márc. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább kisebb dolgoknak örülnék, mint a kulcstartó vagy a telefontok. Olyan dolgok, amiket többnyira csak én látok, így nem kell elviselnem a műveletlen taplók beszólásait, akik nem képesek értékelni.
2021. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Több dolognak is. Kitűzők, kulcstartók, tolltartó (írószer, washitape) bármikor jöhetnek.


Illetve még olyan tárgyaknak örülnék, amik csak 1-1 dologgal utalnak az adott animére, így aki nem ismeri, az pl. egy hétköznapi dolognak tartaná. Pl. most láttam talán a reservednél fekete kistáskát, aminek cica füle volt, és egy félhold volt a zárócsatton. (Macska fanoknak amúgy is jól jön, és szerintem a sailor moon animére is utal, ilyen 2 az 1-ben ajándék). Adott karakterre jellemző ékszer/kiegészítők is nagyon klasszak.

2021. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bárminek örülni tudnék :) De legfőképp ruhának :3
2021. márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Én nagyon imádnék egy csomó posztert a kedvenc animéimből, egy Naruto-s avarrejteki fejpántot, egy Halállistát...
2021. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!