Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi ez az otsutsuki clan?

Mi ez az otsutsuki clan?

Figyelt kérdés
Annyi lenne a kerdes, hogy a boruto animet nezem es jelenleg a 187. resznel lattam, hogy boruto hasznalja ezt a tenseigant vagy ezt a szimbolumot...Es a boruto elejen is ezek az otsutsuki clanosok voltak.Egesz pontosan kik ok es mit csinalnak stb?Ez mar a naruto shippudenben is volt h ennyire kiesik ez nekem? Tudtommal a shippuden vege a ninjahaboru volt vagy ment tovabb is?Fillerek nelkul neztem vegig a narutot de soha nem talalkoztam bennr az otsutsukikkal...

2021. febr. 28. 10:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Most jottem ra hogy nem tenseigan hanem jougan*
2021. febr. 28. 10:25
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor Kaguyávan harcolnak, van egy kis "történelem", ami fillernek számít. A lényeg, hogy Kaguya az űrből pottyant le, ő volt az első csakrahasználó a bolygón, egy embertől lett 2 fia (Hagoromo, Hamura), majd lepecsételték, stb.

Hagoromo leszármazottai az Uchiha klán, a Senju klán, az Uzumaki klán. Hamura leszármazottjai meg a Hyuga klán és a Holdon levő Otsutsuki klán (csak a nagyobb klánokat számoltam).


A Holdon levő Otsutsukikról a The Last: Naruto the Movie-ban van szó. Kronológiailag a Shippuuden vége előtt pár résszel játszódik. (Naruto és Hinata összejöttek, de még nem házasok)

2021. febr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Te most trollkodsz bazdmeg?!

Kb a shippuuden fele roluk szól!

Meg a last movie is roluk szol!

Elég gaz ugy nézni a borutot hogy nem is láttad a shippuudent...

2021. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3

Hát igaz, hogy régen láttam, de emlékeim szerint nem nagyon van szó az Ōtsutsukikról a sorozatban.Ha meg a fillereket nem nézzük még annyi se.

Kaguyáról van benne szó, annyi infóval, hogy oda pottyant és (??)üldözik(??)valamiért, azért is csinálja a fehér zetsukat.(Tényleg elég rég láttam ha velami nem igy van sry)

Visszatérve a kérdésre: Kaguya volt az első chakra használó, két fia született, Hagoromo Haruma, Hamura elköltözött a holdra. Hagoromo nak is 2 gyereke lett Indra Asura. Indrátol ered aaz uchiha Ashurátol a senju klán.

Az Ōtsutsuki klán: a lényeg nagyjából annyi, hogy egy kiállhatatlan fesőbbrendűségi komplexussal rendelkező paraziták(a szó szoros értelmében).

Egy nagyon régi faj pontosan nem tudni milyen idősek de ősöregek és az egész galaxist bejárták.

Ha érdekel a téma vannak fent a neten természetesen angol cikkek amik ezzel foglalkoznak.

2021. márc. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4 elég sokat esik szó hagoromorol meg a fiairól... magáról az ozsutsuki klánról is... lényegeben már nagato fejezeténél szó van a hat út bölcséről mikor obito kakashi yamato meg naruto találkozik akkor meg ashura és indra-ról... utána a juubiról az 5 kage fejezetnél utána kurama is meg említi mikor narutoval harcol... az obito a harcnál meg csak róla van szó utána meg is jelenik és utána már indra ashurát is tisztázzák (maga a kaguya-hagoromo-ashura/indra fejezet az anime canon szoval hivatalos) sokszor megemlítik őket

A shippuuden után meg a sasuke és shikamaru gaiden szintén canon csak azok novellára lettek írva

Naruto last movie is szépen le írja a dolgokat A boruto movie meg megalapozza a dolgokat

Figyelni kell mert a cselekmény nem olyan titkolt rejtett... szinte mindent a szánkba rágnak...

2021. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Oké. Senki nenézzen narutot ha nem nézi meg az összes részt. A 2 gyereknek semmi köze az eredeti o.klánhoz, nekik más szerepük van ebben a történetben. Az eredet története a klánnak csak épphogy elkezdett kibontakozni a mangában. Ha tudni akarja valaki mi miért van nézze meg az összes részt mert mind karakter fejlődés és egyéb étdekes dolgok vannak benne. Nincs ilyen, hogy a manga az eredeti sztori az anime része meg kamu éstbstb. A kettő ugyan az csak az anime kibővíti mindenmással a történetet ami nem fér bele a mangába idő és pénz hiányában. Mind a kettőnek a munkálatait az eredeti kitaláló felügyeli és csinálja is. Mikor melyiknél van ott.
2021. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és jelenleg annyit lehet tudni, hogy istenek, dimenziókon keresztül tudnak utazni, bolygórol bolygóra járnak kipusztítva az élőlényeket ezzel úton módon halhatatlanságot és hatalmat nyerve maguknak. Részletesebben a mangában van leíra ott se sokkal több még elején vagyunk csak. Animében kb talán 30 részen belül eljutunk oda ahol most az anime ha kiváncsi vagy rá.
2021. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es ezt már a boruto movie elmesélte... amit még lehet tudni hogy van egy felső és egy also ág valamint vannak törvények egymást nem olhetik meg amit nagyon komolyan vesznek
2021. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt pont amúgy nézd újra.
2021. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!