Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért nem csinálták meg a...

Miért nem csinálták meg a Harry Potter rajzfilmmek is?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 14:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
24%

19nem tudsz olvasni?!

Dean DeBlois, director and screenwriter, worked on several scripts and went through about two years of prototyping the film on comic-like storyboards

To visualize Dragon 2, the team created more than 100,000 storyboards for the 90-minute film. It took about 18 months to two years to craft the film

2021. márc. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
32%
a második rész került 3 és fél évbe...
2021. márc. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
össze vissza beszélsz és még hazudsz is nyilvánvaló dolgokról... gáz vagy
2021. márc. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
88%
2021. márc. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként veszekedés helyett miértnem googlezitek ki mi mennyibe kerül átlagosan?

Két percembe telt találni ilyesmit


[link]


Elég sok tipus lehetőség van, az anime is köztük van. össze lehet hasonlítani annak a költségét és egy pixar stílusú költségeivel.


Én beállítottam a alacsonyabb produkciós minőséget (ami az oldal szerint egy tv show minősége) és megnéztem a kettőt. Egy 22 perces animáció mennyibe kerülne. Az animénél $323 404 jött ki. És egy 3D-s pixar/disney stílusú (hamár a Sárkányos szóba jött) $1 293 617. Egyébként megnéztem a tradicionális animáció költségeit(oroszlán király, tarzan, maugli) is az is 1 millió felett van. Szóval valóban az animék az olcsóbbik fajta megoldásokhoz tartoznak


Picit utána néztem mert magasnak találtam a számokat de valóban hasonlók a hivatalos adatok is hasonlóak.


Ami az animálás hosszát illeti a fent is említett dolog hogy hónapokba, évekbe telik sajnos úgy néz ki igaz lehet.

Például ez az alábbi link szerint egy 5 perces átlagos animációt 2-5 hónapig tart összehozni egy átlagos stúdiónak (az óriás stúdióknak ez mennyi arról nem igen találtam adatot )

[link]

2021. márc. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
2021. máj. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!