Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Romantikus anime?

Romantikus anime?

Figyelt kérdés
Minél több romantikus anime címet!!!
2021. febr. 28. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ezek a kedvenc romantikus animéim:

Clannad

Tasogare otome x amnesia

2021. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bloom Into You
2021. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Aa! Megami-sama

Ai Tenshi Densetsu Wedding Peach

Air

Akatsuki no Yona

Akuma no Riddle (shoujo-ai)

Ashita no Nadja

Bishoujo Senshi Sailor Moon

Candy Candy

Chuunibyou Demo Koi ga Shitai

D.N.Angel

DNA2 TV

Eikoku Koi Monogatari Emma

Fushigi Yuugi

Lili, a virágangyal

Hello Sandybell

A hosszúlábú apu

Hana Yori Dango

Honoo no Mirage (shounen-ai)

Citrus (shoujo-ai)

Shoujo Kakumei Utena (shoujo-ai)

Onii-sama e... (shoujo-ai)

Love Stage!! (shounen-ai)

Inuyasha

Kamikaze Kaitou Jeanne

Mahoutsukai no Yome

Okusama wa Joshikousei (2005-ös)

Plastic Memories

Princess Tutu

Romeo X Juliet

Sakamichi no Apollon

Mesék Hófehérkéről

Tokyo Mew Mew

Video Girl Ai

Ai no Kusabi (yaoi)

Haru wo Daite Ita (yaoi)

Ikoku Irokoi Romantan (yaoi)



Filmek:


Andersen Douwa Ningyo Hime

Hal

A vándorló palota

Sennen Joyuu



Donghua (kínai anime):


Mo Dao Zu Shi (shounen-ai)

Scum Villain's Self Saving System (shounen-ai)

The Emperor's Strategy (shounen-ai)

Antidote (shounen-ai)

Tong Ling Fei

Those Years I Opened a Zoo (shounen-ai)

The Demonic King Who Chases His Wife

2021. márc. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Huh, mostanában nagyon benen voltam az ilyesmikben, úgyhogy ajánlanék párat:

- Bunny Girl Senpai (a kedvenc animém. Nézd meg az első részét, minél hamarabb, ha tetszik, akkor pedig folytasd. Garantáltan tetszeni fog. Nekem, mint mondtam, a kedvenc animém)

- Your Lie in April (az egyik legfelkapottabb romantikus anime, nem is véletlenül, mert ahelyett, hogy sablonokra építene, szól is valamiről. Egy nagyon-nagyon jó karakterdráma.)

- Clannad: After Story (második évad, de általában külön szoktam a sima Clannadtól venni, mert míg a Clannad egy B kategóriás hárem romcom, ami piszok szórakoztató, de ennyi. Addig az After Story pedig az egyik legszebb, legmelankólikusabb és legrealisztikusabb dráma, amit valaha is láttam. A Clannadot meg kell nézni előtte, mégis csak az az előzmény, de az AS jobb. Sokkal.)

- Koe no Katachi (anime movie, és az egyik legjobb a témában. Nyers, kimért és nagyon realisztikus, minden fajta animés jellemzőtől eltekintve, sőt, még az animáció is szokatlanul szürke. Szól kirekesztésről, bűntudatról, változásról, félelemről, és rengeteg-rengeteg mindenről. Ezt látni kell. Pont)

- Kimi no Na wa (ismét anime movie, amit, bevallom, egy icipicit túlértékeltnek tartok... lényegében annyira nem jó sem a története, sem a karakterei, kicsit Disney mese jellege van (de mondjuk azért azoknál jobb). A film második fele pedig teljesen váratlanul lesz zseniális.)

- Tsuki ga Kirei (nagyon jó, kellemes kis romantikus anime. Az előzőektől ellentétben ez tényleg CSAK két karakter szerelmére van felépítve, azoknál sokkal egyszerűbb, de tényleg egy bájos kis anime.)

- Rurouni Kenshin: Tsuiokuhen (a Rurouni Kenshin előzmény OVA-ja, de nem kell ismerni a Rurouni Kenshin animét ahhoz, hogy értsük, miről van szó. Talán csak annyiban lenne jobb a sima Kenshin után látni, mert a manga végén van egy nagy fordulat, ami erre a szálra vezethető vissza, de azt a manga-arc-ot az anime fel sem dolgozta, így nyugodtan meg lehet nézni a Tsuiokuhent. Zseniális.)

- Plastic Memoires (bajban vagyok ezzel az animével, mert az alapkoncepciója, a két főszereplője - főleg Isla - és az anime utolsó három része annyira zseniális, hogy nem akarok rosszat mondani róla, de... az első részek szerintem nem annyira jók.)

- Toradora! (ismét egy ismert anime, de én lényegében csalódtam benne. Nem csak azért, mert végül nem azok jöttek össze, akiknek szurkoltam - az első rész óta tudtam, hogy nem ők fognak összejönni, úgyhogy ez nem nagy csalódás volt -, hanem azért is, mert az utolsó két részre annyi... annyi baromságot összehordtak, hogy az agyam felmondott, és két napig tartott meggyőzni, hogy legalább részmunkaidőben járjon be dolgozni.)

- H2O (ismeretlen anime, aminek sok olyan pontja van, amit nem szeretek. Teljesen fölösleges ecchi és hárem mellett az animáció is szerintem rém ronda. Azonban ha ezektől eltekintünk, kezdetben egy átlagos animének tűnik, ahol egy vak fiú megment a bullyingtól egy kirekesztett lányt, aztán egymásba habarodnak... de sokkal többről van szó. Az utolsó három rész pedig... levisz az életről, megerőszakol és két napig fogva tart egy cellában és kenyeren meg meleg vizen tart. Az utolsó részek tényleg sokkolóak. Ezt az animét CSAK akkor nézd meg, ha lelkileg fel vagy rá készülve. Nagyon nagy szükség van erre, ahhoz, hogy megnézd. Az egész anime ilyen rémálomszerű, az animáció és a vége miatt, de a története valami zseniális.)


Hirtelen ennyi jutott eszembe. Remélem, segíthettem. Én mindegyiket ajánlom figyelmedbe! Nekem nagy kedvenceim. A listámat úgy rendeztem, hogy - ezek a kedvenceim a témában - fentről lefelé kedvelésem szerint csökkenő sorrend. :D

2021. márc. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!