Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mennyi esély lenne rá hogy...

Mennyi esély lenne rá hogy valami szerelmi "szál" is történik SK8 The Infinity-ben Langa és Reki között?

Figyelt kérdés
Vagyis, úgy értem, persze, nem erről szól az anime, de sok utaló jelet kaptam, nem kérek utálkozó kommenteket hogy fujj a fujoshik meg felszínen vannak...
2021. márc. 1. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Jó kérdés😅


Baromi nagylelkű leszek, és azt mondom, hogy van rá kb 40%, hogy belerakjanak egy félreértelmezhetetlen szerelmi szálat, de sajnos túl sok ilyen fanservice-t láttam már ahhoz, hogy túlzásba vigyem a bizakodást.

2021. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Amm, hogy őszinte legyek én shipelem őket :0 és ahogy TikTok/Instagram fan editekben láttam nem én vagyok az egyetlen.. Szóval max én is olyan 40-50%ék környékére mondanám mivel, ha össze hoznák az alkotók ezt a 2 karaktert akkor biztos sok lány “szíve összetörne” aki crusholja az egyik felet :( viszont akik meg shipelik azok meg nagyon örülnének.. Illetve ugye volt az a jelenet mikor Langa beszélget az anyukájával nem tudom, hogy te magyar vagy angol felirattal nézted, de angolul az volt írva, hogy “you LiKe that person, right?” amit én személy szerint úgy fordítottam volna, hogy -kEdVeLeD őt, igaz?- viszont a magyar feliratnál az volt, hogy “sZeReTeD őt, igaz?” és azért a szereted meg a kedveled nem teljesen ugyan az.. Viszont mivel a Like jelentheti a tetsziket is és, ha jelen esetben így van értve akkor végül is a szereted is tökéletes fordítás. Ez a végére csak egy szimpla megjegyzés amin elgondolkodtam.
2021. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
87%

Ezt csak itt hagyom. Nem érdekel, hogy mit ír. Én akkor is chrusolom Langna-t.


[link]

2021. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Tetszik a kérdés.


Én olyan 60%-ra tenném. Azért van sok utaló jele neki.

Először is az openingnél összemosolyognak. Vagy mikor a tengepartnál ölelkeznek ( mondjuk az haveri viccelődés volt). És egyéb ilyen utalások vannak.

Ráadásul, mikor Langa anyukája kérdezte, hogy kedveli-e az említett személyt akkor a fiú zavarba jött. Szóval Langa részéről nem barátiak az érzések. A következő részeknél reméljük majd kiderül Reki szempontjából is.

2021. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Én nagyon nagyon nagyon shippelem Langát és Rekit, de nem látok rá tul sok esélyt :( Sajnos az alkotó koztudottan queerbait animéket csinált vagy mukodott kozre bennuk. Freee!!! Yuri on ice, banana fish...stb. Egyik sem kimondottan bl, de vannak benne félreértheto homoerotikus jelenetek. Azt hiszem meg kell elégednunk ennyivel, és ez mérhetetlenul elszomorit
2021. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!