Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime jelenetet keresek. Írná...

Anime jelenetet keresek. Írnátok olyan animéket évad és rész megnevezéssel együtt amiben olyan jelenet van, hogy egy felnőt férfi cipel/felkapja a vállán egy másikat úgy hogy az akit vissznek ébren van ?

Figyelt kérdés

Próbáltam keresni a neten de alig volt valami vagy nem olyan amire én gondoltam .

Tehát amikor megsérül az illető vagy nem akar menni valahová, és a másik fél meg mint valami liszes zsákot felkapja úgy, hogy a feneke van a cipelő arca mellett.

Főleg olyat keresek , amiben a cipelt fél makacskodik amikor megérkeznek akkor meg ledobja magáról az ágyra vagy a földre.


Ilyen jelenet pl vana Shrekben vagy a 7Gostban a Hetaliában mikor Németország kapja fel Olaszországot amikor az megszökött.


Csak olyat írjatok amiben férfi cipel férfit vagy egy fiatal fiút.


Egyébként én még sosem láttam ilyet élőben..Csináltatok már ilyet

Lehetséges ilyesmi a valóságban?

Széles vállal meg ha valaki 50 kg-os embert helyezz így a vállára ?



2021. márc. 4. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát... Nem tudom, milyenre gondolsz, de a Berserk 3. részében 19 perc után van benne ilyen jelenet, csak ott nem seggel előre veszik fel ^^'
2021. márc. 5. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen 1. jo az irány , de erre a pozicióra gondolok :


[link]

2021. márc. 5. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:

bocs, az anime jelenet nem ugrik be, de a mellék kérdésedre, hogy lehetséges-e arra igen, beugrik egy jelenet fimről.


ez megválaszolja azt is h lehetséges .



[link]

2021. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ez nem teljesen olyan, de esetleg Tanaka-kun is always litless?


Pl.: [link]

2021. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4es hát igen, ez nem olyan amit én keresek, ájult is az illető (alszik) meg a teste elől van , és ismerem ezt az animét.


Azért köszi..

2021. márc. 28. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!