Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Jellemző-e másra is, hogy...

Jellemző-e másra is, hogy elkezd vagy egy tucatot a szezonos animék közül, de kb. 6-7 rész után már csak kényszerből nézi a legtöbbet, mert jó, ha van köztük kb. 3-4, ami igazán érdekli is és várja a folytatást?

Figyelt kérdés
Jónak tűnt a szezon, de most ott tartok, hogy egy kezemen meg tudom számolni hâny animét várok igazán hetente a többséget csak muszájból, hogyha már elkezdtem nézzem is végig azt a kb. 12 részt.

2021. márc. 7. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég unalmasnak hangzik. :D

Én előbb elolvasom myanimelist-en hogy mit írnak róla, miről szól, aztán ha tetszik vagy érdekel, akkor elkezdem nézni. Általában 3 rész után eltudom dönteni hogy tetszik-e annyira hogy végig nézzem, ha meg nem akkor abbahagyom.

"Ha már egyszer elkezdtem nézzem is végig" alapon sose néznék animét, ha unom akkor mást csinálok helyette, így csak időpazarlásnak hangzik.

2021. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig én is így voltam vele hogy ha már elkezdtem. De semmi értelme. Volt olyan anime ami hiába volt izgalmas és csak 12 részes, az 5. rész közben abbahagytam mert nem akartam nézni, taszított, semmi kedvem nem volt hozzá. Ha nem érdekel akkor ne nézd.
2021. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez lemaradt. Nem volt még ilyen, viszont olyan igen mikor 6 rész után félreraktam mert nem éreztem hogy ezt így kéne hetente néznem. Az pár hét múlva lefut és akkor visszatérek rá ( 2-es vagyok).
2021. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán fordul elő velem, a többségit már az első-második rész alapján kiszórom (vagy átteszem a szezon közepe/végére, addig szenvedjen vele más, hogy jó-e vagy nem).

Az a ritka alkalom az inkább olyanok, mikor egy hullám völgy az adott anime, jó és rossz epizódok követik egymást. Amelyik meg épp unalmasabb kezd lenni, azt meg később nézem meg, mikor időm és kedvem is van hozzá.

2021. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igen nézek szezonos animét. De ha mégis, és nem tetszik, akkor egyszerűen dobom. Nem nézek semmit sem kényszerből, kivéve, ha kihívás miatt nézem. De az megint más. Plusz én maximum 2-3 szezonosba nézek bele egyszerre.
2021. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Néha van ilyen. Most pl. az Inuyasha "folytatásból" már hónapokkal ezelőtt megnéztem 10 részt és mostanra már kijött még 10, de semmi kedvem hozzá... úgyhogy az lesz, hogy kínosan kaszálom és beletörődök, hogy annyi időt elpazaroltam rá... ^^"

Egyébként szerintem ez egy kifejezetten jó szezon. Ezeket nézem:

Dr.Stone

Higurashi

Tomozaki-kun

Jujutsu Kaisen

Redo of Healer

AoT

TPN


Ja, és a ReZero is csalódás volt nekem az első évadhoz képest.

2021. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!