Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Kuroshitsuji Black Butler...

A Kuroshitsuji Black Butler animében mikor vannak olyan jelenetek amikor Ciel felpofozza Sebastiant ?

Figyelt kérdés

Egy kis segítség :

[link]


A mozifilmben a megismerkedésük meg a tanítás csak a filmben van vagy a sorozatban is láthatjuk, hogyan tanították egymást?


Van egy olyan jelenet is mikor Seb egy ágyon fekszik , közeli van az arcáról aminek az egyik fele piros .Az mitől kitől van és hányadik részből, ovaból?



2021. márc. 8. 02:55
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Ezen elvezkedsz te beteg perverz vagy mi afasz? 😵🤮 ha kiváncsi vagy a sorozatra akkor nézd meg ha meg egy beteg perverz vagy akkor nézd a boku no picit de nyomorult
2021. márc. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! ˇ-ˇ Ha még aktuális a kérdés, (talán) tudok egy picit segíteni. Pontos, részt sajnos nem tudok mondani mindenhol, de igyekszem nagyjából behatárolni. A linken a második képkocka, az első évad vége fele lesz. A 3. a második évad 7.rész végén található. A legutolsó pedig, Book of Murder :3 Az előttem lévő kommentelővel kapcsolatban pedig csak annyit, én a kérdésben nem találtam kivetni valót, így nem értem a támadó jellegű reakciót sem. Az anime hivatolosan nem yaoi, viszont sokan kedvelik ezt a shipet (Sebaciel, Sebastian x Ciel) annak ellenére , hogy az animében Elizabeth Ciel előre megválasztott "menyasszonya". (és nem, nem hentai, max csak fandomban található ilyen tartalomban, sorozatban nem) Így a kérdező is valószínűleg ezért volt kíváncsi a jelenetek idejére ^-^ Remélem tudtam segíteni!❤
2021. máj. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amúgy így, hogy szóba jött Lizzy. Csak nekem tűnt fel, hogy az egy vérfertőző eljegyzés? Mivel Lizzy anyja az Ciel nénikéje apai ágról.

De azt nem tudom, hogy Lizzy a vér szerinti lánya-e, de a Viktoriánus korszakból ítélve 99.99% hogy az.


(Ez csak ilyen kis érdekesség ként itt hagynám.)

2021. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Haha, nos igen. Mint, te is említetted a viktoriánus korban, ez egy előírásnak számított, nemes csak nemessel házasodhatott. Ha itt Madam Red-re gondoltál, a vér szerinti édesanyja Lizzynek Marchioness Francis Phantomhive-Midford. (ez később a Book Of Atlantic movie-ban kiderül^-^) Viszont, ebben az esetben a rokoni viszony, nem létfontosságú. Mivel, Ciel szerződést kötött Sebastiannal, nem tud öregedni (lényegében egy 12-13 éves testben ragadt, ameddig el nem veszi a lelkét..) így a házasság sosem történne meg. Nem jutnának el arra a "szintre", hogy elvegye Lizzyt Ciel. Mégis hülyén venné ki a helyzet, hogy egy pl 17 éves nő és 13 éves kisfiú az oltár előtt esküszik..:,) A filmben, az is be van mutatva, amikor Ciel vissza tért a birtokra, Sebastiannal az oldalán, semmit nem változott külsőre (a szemében lévő szerződésen kívül) , sem nőtt. Lizzy pedig szabályosan magasabb lett tőle..Ez jobban belegondolva, retteneten szomorú. Lizzy nem csak az előírás miatt, hanem valójában is szereti Cielt, mégsem lehetnek sosem együtt. Ez a másik oldalra, már egyáltalán nem igaz, ha kedveli is egyértelmű nem szerelmi szinten. (a mangában konkrétan megemlíti, hogy úgy kényszerítették) Másrészt pedig, Ciel bármennyire is próbálja elrejteni és játszani a felnőtt szerepét, mégis csak egy gyerek. Az irodájában látni a polcon, játékokat, mint például kisautó..:)
2021. aug. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4

Én itt arra gondoltam, hogy Francis ha jól emlékszem Vincent testvére. :)

Amúgy meg a szerződés óta elvileg csak 3 év telt el, szóval valószínűbb hogy genetika inkább a magassága. Azt sehol nem említették, hogy nem öregedne Ciel (tudtommal legalább is).

A szerződés jele, a Salamon pecsét sem változik, csak a rajzolás részletessége lett más.



Bocsánat, ha támadóan hangzik amit leírtam csak próbáltam minél tömörebben és spoiler mentesen írni.

2021. aug. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hu, ezt nem tudtam, hogy Francis Vincent testvére lenne :o (utána néztem fandomon, és valóban) Úgy értettem, hogy Ciel külsőre semmit sem változott azon kívül, hogy megjelent a pecsét a szemében. Nem maga a pecsét kinézete változik ^-^" Hajnali órákban írtam, aztán már kicsit fáradt az ember xD..szóval, bocsánat ha nem egyértelmű. Ciel-el kapcsolatban még csak annyit, hogy a növekedésében nincs megerősített infó, hogy valóban e a szerződés okozta e/ vagy pedig a hosszú ideig tartó alultápláltság állította meg. Mindenesetre, furcsa, hogy évek alatt semmit nem változott. Szóval, szerintem ez nem szimpla genetika.
2021. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi baj, érthető hogy hajnalban nehezebben fogalmaz az ember. :)

De szerintem Ciel esetében csak nem volt kedve a készítőknek újra tervezni a magasságát, vagy kiment a fejükből. Bár ez csak saját vélemény.

2021. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!