Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Legfeljebb mennyit költenétek...

Legfeljebb mennyit költenétek animés termékekre? Szoktatok költeni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 17:16
A kérdező szavazást indított:
0 ft
Pár ezer
Akár 10-20 ezer
Több tízezer
42 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár ezer forintot szoktam, de csak Conon.
2021. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb egyszeri összeg nem igazán animés termék, de kapcsolódó, 56 ezret költöttem erre:

https://www.youtube.com/watch?v=ZvE_OPN9hbM

De azóta kb. ötszörösére nőtt az értéke. Plusz ez egy extrém aset, amit csak különleges limitált példányszámú gyűjtői kiadásokért vagyok hajlandó megadni, de még úgy is szívesebben maradok 35 ezer forint alatt.

2021. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
wow
2021. márc. 8. 17:53
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Én Kirito-s cosplay-t fogok rendelni nemsokára több 10k-ért.
2021. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
15 éve nézek animékat de még egyszer nem jutott eszembe hogy költsek valamilyen ehhez kapcsolódó termékre.
2021. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mangákat vettem régebben, szerintem egy húszasom van benne. Illetve nem tudom számít-e, de jövőre utazok Japánba, részben animék miatt is, az lesz egy másfél milliós út alsóhangon.
2021. márc. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Pár havonta van, hogy eléggé bevásárolok animés termékekből. Eddig leganyogg összeg, amit költöttem kb. 16 000 ft volt.


Most egy Hawksos figurát tervezek megvenni, ami szintén 16 000 ft körül van. Az említett karakterről még egy saját tervezésű pólót is vettem, ami szintén nem volt olcsó: 6000 ft, de teljes mértékben megérte. :) (legkedvencebb manga szereplőm.)


Emellett egyszer tervezem megvenni a legnagyobb kedvenceim összes kötetét. Pl: My Hero Academia, NANA, Pandora Hearts stb.


Ezeket a történeteket/sztorikat olyan nagy odaadással szeretem és rajongok értük, hogy nem sajnálom rájuk a pénzt. De nem csak az animékkel vagyok így. Ha lenne rá lehetőségem, Melanie Martinezes cuccokból is így felpakolnék.

2021. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi az aktuális keret, amit tudok költeni, na meg mennyire tetszik. Van a Mo Dao Zu Shi anime, annak van regénye. 10 ezerért rendeltem Aliról egy Wei Ying figurát. 4 ezerét Lan Wangji plüsst. 7 ezerért innen, az országból rendeltem egy Heaven Official's Blessing párnát. Aliról várok egy 5-6 ezerért rendelt párnát, ami mellesleg nagyobb mint amit itthon rendeltem. Rendeltem boxokat, dobozok, amiben van képeslap, poszter, karkötő, kitűző, stb, az volt 5 ezer körül. Már egy jó ideje gyűjtögetek, minden hónapban valami kisebb-nagyobb apróságot hozzáadok a gyűjteményemhez. De azt mondanám, max 10 ezer forintot költök, esetleg 12, ha mondjuk ennyiért tudok megvenni egy HOB vagy MDZS figurát. De ennél többe nem kerülnek a cuccok, amiket kinézet. Láttam aranyos figurákat, kicsikét, chibik... 20 ezerért. Hát mondom, ezt nem én fogom megvenni. Ennyit nem ér, nekem legalábbis. Van aki megvette.
2021. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!