Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Bleachben ki nyerne ha...

A Bleachben ki nyerne ha harcolnának?

Figyelt kérdés

Ha harcolna

Ulquiorra vs Gin

Aizen(hogyoku) vs ywach

Yamamoto vs Ywach

Urahara vs Aizen(halalisten)

Byakuya va urahara

Zaraki vs Byakuya

Kyoraku vs halalisten Aizen

Ha teljes erőből harcolnának akkor kik nyernének és milyen fölénnyel?



2021. márc. 10. 06:00
 1/5 anonim válasza:

Szerintem, de csak szerintem........HA teljes erőből kűzdenének akkor


1. Ulquiorra győzne, elég nagy főénnyel

2. Nehéz kérdés, de talán Aizen győzne. Ebben egyáltalán nem vagyok

biztos

3. Biztos hogy Ywach győzne, jó nagy fölénnyel nyerne

4. Hát szerintem még ha halálistenként is van aizen, akkor is ő győzne Urahara Kisuke ellen.

5. Bayuka szerintem legyőzné Uraharát. Elléggé egyoldalú lehetne a harc.

6. Hát ez nehéz kérdés, mert Zaraki erős, viszont mindkettőjüknek nagyon jó az állóképessége. Nemtudom, találd ki.XD

7.Kyoraku gyyőzne, ez biztos.

2021. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kyoraku nem gyozne le Aizent.

Egy vagasbol levagta. Igaz h shikaiba volt. De a bankaia ellen lehet h kicsivel nehezebben de akkor is levagna nem? Foleg h ott a kyoka suigetsu. Aizen konnyeden levagotf 8kapitany szintu shinigamit egyszerre

2021. márc. 28. 16:00
 3/5 anonim válasza:
Végülis igaz. Ilyen dolgokra kell egy kis idő hogy az ember átgondolja. Na meg persze az függ az író(vagy hogy is mondjam, rajzoló) fantáziájától is.
2021. márc. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szerintem meg byakuya le tudná győzni Zarakit. Byakuya gyors, megfontoltan harcol, nem pedig csak megy előre és próbál aprítani, mint Zaraki. Éppen ezért nem lenne esélye, hiszem ha Byakuya bankait használ, akkor Kenpachi nem tudná megközelíteni őt a kettejük között lévő hatalmas sebesség eltérés miatt. Ichigo éppen ezért tudott byakuya ellen nyerni, hiszen bankaia éppen a gyorsaság és az erő növelésére képes. Meg persze mert byak alábecsülte őt. :)
2021. ápr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem:

gin vs ulquiorra: ulquiorra lanza del relampagoja nagyon nagy erőt szabadit fel, és ulquiorra gyors, de közel se annyira mint gin bankai a kamishini no yari. illetve a kamishini no yari könyen megölheti azt akit megvágott (átszurt), ulquiorra csak bizonyos fokig tud regenerálodni.

aizen vy yhwach: nehéz kérdés, aizen nem tudott teljes erőből harcolni mert kyorakunál nem volt elég kulcs hozzá, limitált erővel persze yhwach az erősebb, de teljes erővel jó kérdés, mind2-en brutálisak.

yamamoto vs yhwach: attolfügg mikor, miután yhwach elszivta a soul king erejét sokkal erősebb lett, de az azelötti állapotában yamamoto bankaiban szerintem egy szinten van vele, a zanka no tachi tul pusztitó, persze a bankai ellopást hagyjuk figyelmen kivül, akkor nyilvánvaló yhwach nyerne, hisz jama nem tudja minden erejét bevetni.

urahara vs aizen (shinigami): a shinigami aizen bár elég erős a kannonbiraki benihime aratame brutál erős bankai, bármit átstrukturálhat. szerintem ezt urahara nyerné, kyoka suigetsu is nagyon erős, de aizen se véletlen ismerte el uraharát, nem csak az esze miatt....

byakuya vs urahara: egyértelmüen urahara, bár a nulladik osztagnál jol feltápolták,urahara az egyik legerősebb karakter.

zaraki vs byakuya: zaraki bankai ellen nem nyerne a senbonzakura kageyoshi.

kyoraku vs aizen (shinigami) a katen kyokotsu karamatsu sinju elöl senki sem menekülhet, aki belekerült az meghal. lille azért élte tul mert nem hal bele abba hogy felrobban a feje, aizen viszont hogyoku nélkül (márpedig a shinigami aizennek nem volt hogyokuja) meghalna ettől.

én kb igy sorolnám a karaktereket erő szerint:

1 yhwach (soul king, almighty)

2 aizen (teljes erő, nincs muken)

3 ichigo (teljes quincy,bankai,vasto lorde, egyszoval teljes erővel)

4 yamamoto (bankai zanka no tachi)

5 ichibei (shirafude ichimonji)

6 jugram (balance, almighty)

7 lille (jilliel)

8 gerard (aschetonig)

9 ishida (antithesis,végére elég erős lesz)

10 kyoraku (bankai katen kyokotsu karamatsu sinju)

11 urahara (bankai kannonbiraki benihime aratame)

12 zaraki (bankai)

13 pernida (compulsory)

14 askin (hasshein)

15 toshiro (idősebb forma)

oetsu, isshin, ukitake erejét nem láthatuk közel sem a teljeset, igy öket nem raktam be, de emlitem öket is, persze voltak más erősek is akiket közvetlen ez után a 15 után tenném, mint pl gremmy,yoruichi,byakuya,unohana,mayuri, 0. osztagosok-bol a többi,ichimaru, royd se lehetett gyenge, egy ideig kibirta yama bankaiát, meg kb utánnuk tenném ulquiorrát vagy barragant.

2022. nov. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!