Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki az az anime szereplő, akit...

Ki az az anime szereplő, akit tisztelsz vagy példaképnek tartasz valamiért és mit kedvelsz benne ( anime címmel)?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 06:35
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Attack on titan - Erwin Smith

Amiatt kedvelem, mert temperamentumos, és eléri a céljait, megoldja a problémákat.

2021. márc. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Fullmetal Alchemist - Edward Elric

Imádom a temperamentumát, a stílusát és hogy bármire képes a testvéért.


Dragon Ball Z - Vegita

Bár eleinte ellenség, de nagyon tisztelem benne, hogy kitartó és sosem adja fel.

2021. márc. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Oscar Francois (Versailles no Bara)


Igazából ő történelmi alak, mert tényleg élt. Nemesnek született, de mégis látta, mennyire romlott az arisztokrácia. A nép mellett küzdött a francia forradalomban. Tisztaszívű, talpraesett, határozott és becsületes.

2021. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 d ? válasza:
81%

Itachi aki anyi mindent meg elt es elkovetet a faluja miat

Azt szeretem benne hogy hagyta hogy a kis tesoja utalja es higy azt hogy a legutolsobb aki ki irtota a clanjat mikozben a falut vedte es valahogy ot

2021. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Méz és lóhere - Ayumi hűsége és tisztaszívűsége mélyen érintett


Shiki - Natsuno - a legeslegvégéig megtartotta az elveit, bármi is történt, nagyon stabil karakter.


Ookami Kodomo no Ame to Yuki - Hana - mindent megtett a gyerekeiért, mindig ők voltak az elsők számára, csodálatos édesanya


Kuzu no Honkai - Hanabi- rengeteget fejlődött a személyisége és a végén csak rátalált a helyes útra


Kaze ga Tsuyoku Fuite Iru - Haiji - az egiyk legkitartóbb animekarakter akit eddig láttam

2021. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Tanjiro mert a végletekig is elmegy, hogy megvédje a családját, barátait és közben megérti az ellenségei szenvedését is. Rendkívül együttérző.
2021. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tang San (Douluo Dalu)

Erős és okos. Mindig tisztelettudóan beszél mindenkivel, viszont a céljai eléréséért (ami mindig a szerettei védelmére vezethető vissza) akár ölni is képes.


William Adams, avagy Miura Anjin (Nioh, játék)

Valós személy, aki angol származása ellenére Japán egyik legfontosabb emberévé vált (sógun tanácsadója). Tisztelem a sikerei miatt, és hogy a helyzete ellenére sem mondott le teljesen a volt feleségéről. Nem térhetett hozzá haza, de küldött neki pénzt, és írt neki leveleket.

2021. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

Azusagawa Sakuta (Bunny Girl Senpai): A kedvenc animémről van szó, emellett a kedvenc anime karakteremről, aki egyébként a főszereplő. Amellett, hogy Sakuta nagyon intelligens, ami nálam mindig plusz pont, ez az anime el tudta érni azt, amit még egyetlen anime sem: végignevettem az egészet (pedig nem vígjáték, és teljesen kimaradt belőle a tipic animehumor és az ecchi is), ezt pedig leginkább neki köszönheti, mert haláli szövegei vannak. De hogy miért tisztelem? Borzasztóan nagy empátiája van. Példaértékű, hogy mennyire törődik a barátaival, sőt, igazából bárkivel, aki segítségre szorul. Erre pedig komoly indítéka van. Az pedig külön dicséretére váljék a készítőknek, hogy nem csináltak belőle Mary Sue-t, azaz mert neki hibákat és rossz tulajdonságokat adni. Ettől lesz emberi, és borzasztóan jól megírt karakter. Sokszor bunkó, azonban tényleg nagyon törődő és segítőkész. És amellett, hogy mennyire... primitív tud lenni néha, borzasztóan érett. Hozzá kötődik az egyik kedvenc idézetem, bármelyik animéből: ,,Nem mintha az lenne a célom, hogy az egész világ kedveljen. Én megelégednék akár egy emberrel is. Amíg annak az egy embernek szüksége van rám, van értelme élnem. Még ha az egész világ gyűlöl is."


Sok van még rajta kívül... Kenshin és Sano a Rurouni Kenshinből, Deku a My Hero Akademiából, Edward a Fullmetal Alchemistből, Satoru az Erasedből, de Sakuta az, akiről bármikor bármennyit képes vagyok beszélni. De amúgy a BGS ezen túl is egy mestermű, úgyhogy ne a rendkívül bugyuta cím és a kicsit furcsa első pár perc alapján ítélj! Nekem a kedvenc animém, és mindenképpen nézd meg!

2021. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!