Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi lenne az első?

Mi lenne az első?

Figyelt kérdés
Mi lenne az első dolgod ha isekai szerűen átkerülnél egy fantasy világba?Este lefekszel,reggel meg BUMMM egy mező közepén kelsz fel.Mit csinálnál?
2021. márc. 10. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Megkeresném Darkness-t, Aqua-t és Megumin-t.
2021. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
elütőm az időmet kettyintéssel
2021. márc. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pánikba esnék, magamat ismerve.
2021. márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is azt hinném, hogy álmodom. Aztán, miután megbizonyosodtam róla, hogy nem álom, megpróbálnék valami települést keresni. Vagy legalább egy házat, vagy egy valakit, hogy megkérdezzem, mégis hol a viharban vagyok.
2021. márc. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is vagy 10 hála imát mondanék.


Másodszor felmérném magamat és a környezetem.


Harmadszor felszerelkeznék egy közeli város/faluból. Vagy ha pénz nélkül kerülnék át akkor valami bandita tábort,szörnyfészket kifosztanék. Tolvajtól és szörnyektől felszerelést "venni" nem bűn. xD


Negyedszer kezdödhetne az Isekai Monogatari-m. :D

2021. márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pánikba esnék és oda rohannák az első emberhez akit látok és megkérdezném, hogy hol vagyok.
2021. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hazamennék
2021. ápr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!