Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miben lennétek mások/mi...

Miben lennétek mások/mi változna, ha nem néznétek animét?

Figyelt kérdés
Segítettek az animék a jellemetek formálásában, vagy, hogy rátaláljatok önmagatokra?

2021. márc. 12. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Inkább csak megerősítették bennem, azt aki vagyok.

Fma például azt tanította, hogy lehet bármilyen nehéz, soha ne fordulj hatra és mindig küzdj keményen, akkor eléred a céljaidat, illetve hogy sosem kapunk valamit anélkül hogy adnánk cserébe valamit.

2021. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy hobbi. Ha nem szeretném az animéket, akkor mást szeretnék helyettük. Nem veszem vérkomolyan, nem ez az életem.
2021. márc. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy a kettes mondja.


Jó esetben az embernek nem csak egy hobbija van - ha nem is lenne az anime helyett valami más, akkot csak a többi érdeklődésemre fordítanám azt a plusz időt. Ez nálam az olvasás, rajzolás, fordítás.

2021. márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Ráèbresztett arra, hogy nem jó helyre születtem.
2021. márc. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem tudnék nélkülük bölcs döntéseket hozni. Mondhatjuk hogy fejlődtem általuk
2021. márc. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez számomra olyan kérdés, mint az, hogy mi lenne, ha másik családba születtem volna. Teljesen más ember lennék. Mégpedig azért, mert ez nem csak az én hobbim. A legtöbb barátommal többek között ez volt az első közös téma, ami miatt jóban lettünk. Vagyis ha nem szeretném az animéket, őket sem ismertem volna meg, és így teljesen más ember lennék én is.
2021. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Ez csak hobby. És őszintén szólva ha valakinek filmek stb. formálja a jellemét annak érdemes lenne átértékelnie az eddigi életét
2021. márc. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Mindannyian mások vagyunk, szerintem az hogy valakit egy anime megérint lelkileg, azzal nincsen probléma, valószínűleg nem csak azok vannak rá hatással. Mindenkinek máshogy fejlődik a jelleme.

Magas Eq-val rendelkezem, mégis előfordult már, hogy egy film vagy egy anime szinte a lelkemhez szólt.

Ettől függetlenül nem gondolom azt, hogy ez a valóság, vagy ettől fejlődött volna a jellemem.

Hetes, szerintem ha te ezt így gondolod érned kell még, lehetsz akárhány éves.

Vannak itt olyanok, akik gyerekként elveszítettek a szüleiket, szerinted az olyanok, akiket mondjuk megérintett egy fma, az gondolja át az eddigi életet?

Szörnyű emberi sorsok vannak, én előbb gondolkozom és utána beszélek, szerintem ez egy hasznos dolog, mivel sosem tudhatod, ki milyen múlttal rendelkezik, és mit miért tesz vagy érez.

2021. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából sok mindenben nem változnék,csak több lenne a szabad időm :'D
2021. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék anime függő.

Nyugodtabb ember lennék.😂

Animék megszinesítik az életemet.Animék által segítőkészebbé és figyelmesebbé váltam.Kötöttem új barátságokat.

2021. márc. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!