Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto Shippuden melyik része ez?

Naruto Shippuden melyik része ez?

Figyelt kérdés

Az a rész érdekelne ahol Killer Bee(ha jól rémlik hogy ő) megmutatja Narutó-nak hogy hogy használja a bijuu bombát (ami a rasengan ugye...).


A válaszokat előre is köszönöm.



2021. márc. 12. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

264 körül.

[link]

2021. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
nem kellene ki írni naponta melyik rész kérdéseket minden animénél hanem meg nézni baszd+
2021. márc. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm #1-es. Akkor akörül kezdek el nézelődni.


#2-es ha valami nem tetszik, nem kötelező válaszolnod.

"nem kellene ki írni naponta melyik rész kérdéseket" Nekem ez az első anime-s kérdésem hónapok óta, ha más is ír ki ahhoz nekem mi közöm van? Ilyen hozzáállással inkább töröld magad az oldalról... Tudtommal ez az oldal azért van ha valamit nem tudsz akkor kérdezz...

2021. márc. 12. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

persze nem te vagy aki naponta "melyik rész ez" kérdéseket ír ki...

de ha még sem te vagy... hát oké be néztem... de persze nagyon kicsi erre az esély de amúgy youtube be írod ki adja egyből és nem kell rá órákat várni bazdmeg

2021. márc. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!