Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hunter x Hunter folytatás?

Hunter x Hunter folytatás?

Figyelt kérdés

Most néztem meg a Hunter x Hunter 148 részét /az újabbik verziót/ és még a 2 filmből az elsőt. Neten nagyon sok helyen láttam, hogy Hisoka harcolni fog Chrolloval viszont ez eddig még nem történt meg. A második filmben is majd Neteron lesz a hangsúly, ha jól tudom.

Olvastam olyat, hogy csinálnak 149.részt 2020ra...

Valaki tud valamit erről a két dologról?



2021. márc. 12. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom addig nem lesz folytatás ameddig Yoshihiro Togashi (a mangaka) fel nem épül a betegségéből. A manga is már egy pár éve hiátusban van szóval idén tuti nem lesz folytatása.

Én azért remélem, hogy jobban lesz a mangaka és tudja folytatni a kedvenc animém írását :)

2021. márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem én is, mert őszintén szólva nem tetszik az a befejezés, hogy Killua meg Gon külön utakon járnak most, a többiekről nem is beszélve.

Hát addig lesz időm más animet is megnézni, sőt még az eredeti verziót is. Remélem minném hamarább felépül... :c

2021. márc. 13. 00:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amit a fel nem dolgozott fejezetekben elkezdtek az nagyon nagyon jó egyébként. Óriási kár, hogy nem csinálja a mangaka.

Egy kis érdekesség: ha a HxH a debütálása óta folyamatosan megjelent volna, akkor mára már több fejezete lenne, mint a One Piecenek :D

2021. márc. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!