Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem adják a "Hunter...

Vinkó Márton kérdése:

Miért nem adják a "Hunter street: kölykök póráz nélkül" 3. évadát a Nickelodeon-on?

Figyelt kérdés

(Lemaradtam a 3. évadról)

A műsorújság szerint ősszel lejátszották az egész sorozatot (a 3. évad 24. részét vártam, mert az nincs fent sehol...), de mindigo-n visszanéztem és csak az első évadot adták (ráadásul összevissza adták a részeit, nem rendes sorrendben...). Aztán november végén újra ismételték, ezúttal leadták a 2. évadot a téli szünet előtti utolsó tanítási napig. Azt hittem, hogy szünet után folytatják majd a 3. évaddal, de nem (helyette egyébként olyan gagyiságokat adnak majd, mint az "Alviiin!!! és a mókusok", meg a "Lármás család", stb.). Olyan, mintha szó szerint kerülni akarnák, hogy lejátszák a 3. évadot...Miért?



2020. dec. 23. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az friss, sokat kéne fizetni a gyártójának az ismétlésekért. Majd ha öregebb lesz, akkor gyakrabban fogják adni.
2020. dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké
2020. dec. 23. 12:31
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy már jövőre adni fogják újra, jövő nyárra már másfél-két éves lesz...
2020. dec. 23. 12:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Az első két évad is (pontosabban a második) kb másfél-két éves volt, amikor az egész évad elérhetővé vált a neten...
2020. dec. 23. 12:38
 5/10 A kérdező kommentje:
Plusz ha minden igaz, jövőre lesz 4. évad is (nemcsak kitalálom, hanem tudok róla...), így elég valószínűnek előtte még leadják majd a harmadikat is.
2020. dec. 23. 12:48
 6/10 A kérdező kommentje:
'tartom
2020. dec. 23. 12:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Nezd meg sorozatbaraton ott lehet fent van

Esetleg hbo gon, vagy netflixen

2020. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már megnéztem, a 3. évadból nincs fent az egyik rész sehol, sorozatbaráton az összes többi rész megvan. Igazából a sorozatbaráton néztem végig, de jó lenne ha majd azt az egy részt is meg tudnám nézni magyarul...
2020. dec. 23. 13:45
 9/10 A kérdező kommentje:
HBO GO-n és Netflix-en meg egyáltalán nincs fent a sorozat
2020. dec. 23. 13:49
 10/10 A kérdező kommentje:
De, mint írtam, akkor megvárom, hogy újra adják majd a 3. évadot
2020. dec. 23. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!