Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Yu yu hakusho animéhez magyar...

Yu yu hakusho animéhez magyar felirat?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam magyar szinkronnal, de egyszerűen képtelen vagyok hallgatni. Esetleg valahol fent van magyar felirattal? Az is jó, ha tudtok olyan oldalt, ahonnan le tudom tölteni külön a videót és a feliratot

2021. márc. 15. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Netflixen fent van. Nekem már csak ezért megérte előfizetni rá, Kurama magyarhangja rendes halláskárosodást okoz :D
2021. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Feliratot szerintem a feliratok info-n tudod leszedni (Nem engedi belinkelni).


Videót sajnos nem tudom hol találsz hozzá. Esetleg az AnimeAddicts-on érdemes lehet megnézni, hogy csak a magyar hangsáv van-e rajta.

2021. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket a gyors válaszokat. Feliratot sikerült találnom, de egyelőre videót még nem
2021. márc. 15. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es, Kurama hangja japánul is egy nő, mégpedig Ogata Megumi. Ő gyakran vállal fiúszerepeket seiyuuként. Csak úgy mondom. :)
2021. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Igen, tudom, de ezerszer jobban hangzik, mint Zsigmond Tamara
2021. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!