Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi ennek ez animének a címeŰ?...

Mi ennek ez animének a címeŰ? Ill kereset egy animét a karakter alapján Többi lent.Szőke fiú történelmi.

Figyelt kérdés

Netezés közben rábukkanta egy képre ami akkor nem érdekelt most már viszont érdekelne..Természetesen minden más módszert is bedobok de itt is megkérdezem hátha valaki beletrafál.


Csak annyit tudok írni amire emlékszem, hogy egy háttérképet láttam amin egy szőke tűsihajú 14-16 éves srác áll egy füves tisztáson az felnéz az égre , tiszta kék égbólt felhőkkel, fehér galléros már már asszaszint filingű ruha volt rajta (talán volt rajta fejpánt de nem 100%).

kard a fegyvere és

talán idei vagy tavalyi fiss anime.

ez középkori harcos kaland shonen animének tűnt amiben Ő A FŐSZEREPLŐ


Chain Chronicle: Haecceitas no Hikari

e itt a srác mellékszereplő de nagyon hasonlít a karater (de amikor néztem nagyon főszereplőnek tűnt a srác ezért nem gondlom, hogy ez az amit keresek)


Mi az ami nem :

nem az ovari no serap

nem a fate

nem a Kimetsuno

nem a szerzetes Evan Akazaya

nem naruto



#kaland #történelem #shounen #szezonos anime #mi ennek az animének a címe
2021. márc. 15. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a Black Clover? Annak hasonlít picit a kinézete ahhoz amit írtál (Chain Chronicle: Haecceitas no Hikari)
2021. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nem a Nanatsuno Taisan és nem a Pandora Hearts egy tényleg a Chain Chronicle: Haecceitas no Hikari beli Kaint keresek még.

Kaland kategoria.

2021. márc. 15. 19:55
 3/11 A kérdező kommentje:

Black Clovert sem, mert ott mellékszereplő a srác, más volt a grafika.

Amúgy karakterkereső oldalakat is nézek de mint angol, nem lehet normálisan beírni, tudnátok ajánlani olyan oldalt ahol lehet karaktert keresni ?

2021. márc. 15. 19:57
 4/11 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a Chain Chronicle: Haecceitas no Hikari Kainél is sokkal szőkébb volt a haja ,mondhatni platina szőke.
2021. márc. 15. 20:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Nem lehet hogy meliodas?

2021. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha meglesz ki irod?
2021. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ezt imádom ebben az oldalban, hamar jönnek a válaszok és hasznosak :D.


Persze, hogy megírom ha meglesz, próbálok szétnézni az előzményeiben, mtt már csak a háttérkép segít amit láttam de nagyon valószínű, hogy tényleg a Chain Chronicle lesz az , egyszerre láttam a fehérhajú zöldpántost és Kaint , és becsapnak az emékeim...elég gyakori...boszantó.

Ez 2017es anime de tényleg mintha azt láttam volna , hogy 2020-2021.


Azt hittem a Melodiasra, hoyg az a Nanacu....



Ja és persze nem a Yonából Zeno.


De életvidám fő karkternek hatott ...


Addig is esetleg azzal is tudnátok segíteni aki eddig írt, mert erre a kérdésemre nem kaptam választ :

Írnátok oolyan anime részeket , amiben az eggyik férfi karater felkapja a másikat (fiatal fiú, aki ellenkezik) a vállára és elviszi a helyszínről?

shonen ai is jöhet.

a Google ebben a tekintetben sem a barátom...egy AMV-hez kellene.

Olyan amiben a cipelt srác hátrafelé néz, és nem ájult.

Lányban nem jó.


Carryed on the shoulder (példa kifejezés).


NAGYON KÖSZI ha ebben tudtok segíteni!

2021. márc. 15. 20:36
 8/11 A kérdező kommentje:
lehet, hogy A Dog Dayst láttam , mert talán egy fehércica lányos film animét talátam épp és mint hasonló ott volt...De még keresem :)
2021. márc. 16. 17:57
 9/11 A kérdező kommentje:

Most megint találtam valamit az előzményeimből szóval lehet ez volt aza amit kerestem :) de a kép nincs meg ..

Infinite Dendrogram

2021. márc. 16. 18:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Nemtudom megtaláltad e de nem fullmetal alchemist/ fulmetal alchemist brotherhood?
2021. márc. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!