Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ashur kitalált karakter vagy...

Ashur kitalált karakter vagy létezett régen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem mostani a Spartacus című sorozat csak érdekel a dolog. Nem tudom mennyire vagytok képben ezzel kapcsolatban. Sok kitalált karakter szerepel benne, főleg a mellékszereplők közül. De a főbb szereplők mint Spartacus, Crixus, Batiatus, Crassus, Oenomaus, Gannicus stb. tényleg léteztek régen. Ashur is egy eléggé fontos karakter a sorozatban és nagy szerepet játszott a történetben. Utána néztem de nem találtam egyértelmű forrást azzal kapcsolatban, hogy valóban létezett vagy csak kitalált szereplő.

Aki esetleg nem emlékezne, róla van szó: [link]



2021. febr. 21. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne emlékeznék, kedvenc karakterem volt, meg amúgy is nem rég néztem újra a sorozatot. Fiktív karakter amúgy.
2021. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! Egyébként én is inkább ezt tartottam valószínűnek, mert nem találtam róla semmilyen forrást. Csak azért kérdeztem, mert elég jelentős szerepló volt a sorozatban.
2021. febr. 21. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora sorozat volt! Andy Whitfield-nyugodjék békében- valami olyat alakított, amit csak kevesen tudtak ebben a műfajban.

Ashur remek antagonista volt, lehet fiktív, de tuti létezett nem egy ilyen elvetemült anyaszomorító gazfickó, a gladiátorok között :D

2021. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiktív karakter volt, ha létezett volna, mi miatt lett volna belevésve a neve a történelembe? Meghát semmi infót nem találni róla. 3-as: Amúgy miért gazfickó? Ő is ugyanúgy rabszolgasorba került, mint a többi, próbált túlélni meg felemelkedni, ahogy tudott. Egyébként, semmi különösebben rosszat nem tett, ami miatt gonosznak tekinthető, a gazdája ügyeit rendezte, meg próbált pénzt keresni fogadásokkal( nyilván az volt a terve, hogy legyen azért pénze, miután szabad emberré válik). Talán azért gonosz, mert elárulta Spartacusékat? Nem volt köteles Spartacuséknak, egyébként pedig muszály volt Glavrus oldalára állnia, különben őt vádolják meg árulással.
2021. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!