Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintem lennének csak...

Szerintem lennének csak nagyon nagyon aranyosak ha Shigaraki Tomura és Overhaul összejönnének? Jó tudom erre kicsi az esély. De akkor is cukik lennének. Szerintetek? Ne csak gyűlölködjetek, fogalmazzátok meg szépen, ha esetleg nem tetszik kérlek

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Őszintén nekem azért nem tetszik, mert nem szeretem a BL shippeket és Kai-t nem bírom,de nincs bajom azzal ha valaki shippeli.
2021. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

hát én egyiküket se bírom elképzelni párkapcsolatban..

kettőjüket együtt meg pláne nem

de az biztos hogy érdekes egy páros lennének

meglátjuk mi lesz belőle :)

2021. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%

Kedves Kérdező!


Sajnos nem fogtam fel kérdésed, ugyanis nem értem a szándékodat, miszerint két azonos nemmel rendelkező kitalált megrajzolt japán rajzfilm karaktert szeretnél egy ágyban viszontlátni. Erre csak annyit tudok neked írni, hogy mélyen gondolkozz el, és találd meg az egyenes utat a belső lelki békéd fellelése érdekében. :)


Üdövzlettel: Oogway mester

2021. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Kedves Oogway "mester"!


Sajnos nem fogtam fel értetlenkedésed a kérdező felé, ugyanis nem értem, mi azzal a probléma, ha két azonos nemmel rendelkező kitalált megrajzolt japán rajzfilm karaktert szeretne (nem mondta hogy egy ágyban) egymás mellett látni. Erre csak annyit tudok mondani, hogy mélyen gondolkozz el, mi a baj, igazából az egész shipper világgal, hiszen egy egész csoport épül a shipelésre. :)


Üdvözlettel: Hikory chan

2021. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!