Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Aki a zord férfi karakterekbe...

Aki a zord férfi karakterekbe szerelmes mit vár? Hogy majd vele kedves lenne?

Figyelt kérdés
Ha az anime világában mindenkitől elzárkózik, bunkó és nem mutat érdeklődést az a való világban miért tenne másképp? Nem értem, hogy mit esznek a fangirlök az ilyeneken

2021. márc. 22. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a karakterek általában azért vonzóak, mert határozottak, céltudatosak, érettek (érettebbek, mint a többi karakter, akik általában szöges ellentétei az ilyen karakternek, tehát vidámak, bohókásak, komolytalanok, stb), nem pedig azért, mert jajj mennyire zord és úr isten. Egyébként senki sem vár semmit tőlük, csak az idealizált személyiségjegyek tetszenek az embernek, amiket az anime az adott karakterbe belepréselt.
2021. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
De ez nem csak az anime karakterekre igaz, hanem az élőszereplős film és könyv karakterekre is, szóval nem is értem, hogy miért kell az animékre általánosítani... gondolom az újabb anime-utáló kérdés a gyk-n.
2021. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
Az evolúció így alakította a nőket. Elég logikátlanok amúgy is. A nők agya úgy működik, hogyha egy fiú kedves, gyengéd az biztos csak megjátssza magát, hogy ágyba vihesse őket. De ha jön egy bunkó vadállat, aki nem nyal a p.nuért arról azt gondolják ösztönösen, hogy na itt egy férfi, aki őszinte, nem akar a nőknek megfelelni, hogy ágyba vigye őket, ez kell nekik. Az más kérdés, hogy nem minden kedves fiú játssza a kedvest a n.niért, hanem alaból ilyen emocionális, empatikus, érzékeny lelkű, de ez ösztönszinten nem hatja meg őket. Röviden nem vonzó számukra. Na meg ott van a mániájuk, hogy ő majd megjavítja a rossz fiút. ( Persze ez sosem fog sikerülni és ekkor jönnek a sírások, picsogások, hogy minden férfi egy kegyetlen állat, pedig rengeteg jó férfi van, de feléjük nem igazán megy a kémia.) Ilyen ez az állatvilág nincs mit tenni.
2021. márc. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2: Én imádom az animéket. Mást nem is nagyon nézek, ezért nem tudom h máshol mi van vagy mi nincs
2021. márc. 23. 00:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az irodalomvilágban is ezeket a férfikaraktereket kedvelik egy szerelmi történetnél, mivel egy ilyen jellemű főhőssel összejönni, összecsiszolódni mindig nagy kihívás. Minél jobban utálják a szereplők egymást az elején, annál érdekesebb és izgalmasabb, ahogy fokozatosan összerázódnak, sőt akár a végén egymásba is szeretnek.
2021. márc. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!