Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi ez a 177013? Annyit tudok,...

Mi ez a 177013? Annyit tudok, hogy ez egy szomorú manga története (néhány helyen a tragikus szót használták rá). Valaki le tudná írni, hogy kb. miről szól a történet? Nem találtom olyan oldalt ahol ez a manga le lenne fordítva magyarra...

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy hentai manga. Valóban elég depresszív, de nem a sztori benne a lényeg.
2021. márc. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Az eleje egész jó addig, ameddig az apja meg nem dugja. De utána meg az anyja a lányt hibáztatja, ezért elszökik. Elmegy a pasashoz, akivel az első nap lefeküdt egy bárban, majd bedrogozza a csajt és piercingekkel belövi mindenhol és prostiként futtatja. De aztán kidobják onnan is, majd terhesen a hajléktalanok is megbasszák, aztán egy vasútállomáson hal meg a lány. Ugyanis az osztálytársai halálra rúgdossák a babával együtt...

Utána láthatunk egy good endinget, ami persze csak egy elképzelés a lány fejében.

Röviden ennyi. Szerintem egyszer megéri elolvasni

2021. márc. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

nhentai-on mindennek van egy száma

megnyitod az egyiket, majd kicseréled a számot az url-ben


elcsábítják, bedrogozzák, aztán nincs megálás lefele

2021. márc. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 köszi a rövi választ :)

#3 Tudom, hogy fent van 1-2 oldalon, de nem azért kérdeztem, hogy mi a sztori, mert lusta vagyok elolvasni hanem azért mert nem tudok angolul :/

Ezért kérdeztem, hogy miért írják sok helyen, hogy ez egy szomorú történet. De már tudom a választ, még egyszer köszi #2

2021. ápr. 17. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!