Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért kerül olyan sokba...

Miért kerül olyan sokba például egy animés póló?

Figyelt kérdés
Nevetséges árai vannak az animés cuccoknak.

2021. márc. 25. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az legalább olyan amit nem szakít el a menetszél. Aliexpressen olyan MDZS karkötőt láttam, ami azért MDZS karkötő, mert egy cérnavékony kis szálra egy felhőmintájú lógót tettek, és ezért fizess kb 5 ezret. MDZS fülbevaló, ami kínaiban kapható minőség, van rajta 1-2 lógó felhőcske és 5-6 ezer. A pólóknál szerintem, bár tény, hogy drága, az sem mindegy, hogy honnan rendeled. Nem tudom hol simán elkérnek egyért 8-9 ezret, máshol 3-4 ezret. De úgy alapból drága a nyomtatás az ilyeneknél, ehhez jön hozzá, hogy mennyire népszerű az anime.
2021. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az animét kell megfizetni, nem a pólót. Azért drága pl. egy AoT-s póló, mert a hype animét fizeted ki. Ugyanez van a többi, ismert név esetén. Mint az Adidas pólónál, ahol igazából nem a pólóért fizetsz tizenakárhány ezret, hanem a márkáért.


1-es, csak hogy tudd, azokat a pólókat is Kínában és Indiában gyártják. Ahogy a legtöbb márkás terméket is.

2021. márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Olcsóbb, ha csináltatsz magadnak pólót.
2021. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A licencelt, esetleg japán import pólók drágák. Japánban eléggé szígorúak a szellemi tulajdont védő törvények, cserébe minőségi a merchandise, plusz a japán import cuccokra van egy weaboo adó. Nem olcsó onnan behozni dolgokat.
2021. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!