Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Naruto shippuuden filmeket...

A Naruto shippuuden filmeket mikor érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Éppen a 470. résznél járok és most mondták nekem, hogy készült hozzá 7 vagy 8 film is. És nem tudom, hogy egyáltalán van e jelentősége annak, hogy milyen sorrendben nézem meg azokat. Megköszönném azt ha valaki segítene.

2021. márc. 29. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
2021. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
emlékeim szerint nem nagyon függtek össze a filmek egymással, de érdemes sorban nézni, mert időrendileg úgy van. azt hogy a sorozathoz képest melyik hol helyezkedik el, nem tudom, de tudnak spoilerezni is bizonyos dolgokban a filmek
2021. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a borutoba ha belekezdesz, a filmet fölösleges megnézni, egy az egyben benne van a sorozatban, csak jobb verzióban, kicsit menőbbre csinálták. először volt a film, aztán a sorozat.
2021. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Naruto: Shippuuden Movie 7 - The Last, Hinata és Naruto kapcsolatáról szól

a többi movie nem lényeges, hacsak nem vagy nagy fan

2021. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a pain utáni harc után szinte bármelyiket mert az összes olyan elemet tartalmazza ami volt a sorozatban csak értelem szerűen a last és a boruto moviet nem mivel azok a shippuuden végén játszanak ja és amúgy azok canon folytatás
2021. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a filmeket jobb sorrendben meg nézni azért mert fura lesz az erő viszonyok és látom már a 470. résznél vagy akkor a last-ot a sorozat végére hagyd

de inkább amikor a shippuuden manga véget ér azaz a 479.résznél az a manga vége a többi az kishi által írt novella alkotások

2021. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja a 479-nél mehet már a last movie is
2021. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki segített!
2021. márc. 30. 13:13
 9/10 Hang72 ***** válasza:
Én nem néztem meg őket, nem sok minden történik bennük első látásra, aztán ki tudja
2021. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát pedig elég jók de még a sima naruto filmek is de a shippuudenben az első a lost tower és blood prison de a road to ninja is de mert csak egy alternatív világot mutat be
2021. márc. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!