Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes végignézni a Naruto...

Érdemes végignézni a Naruto shippuudent a Boruto előtt, vagy nyugodtan belekezdhetek ígyis a Borutoba?

Figyelt kérdés

2018. aug. 16. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem tartok ott, így nem mondhatom biztosra, de mivel a Boruto a Naruto Shippuuden-nek a folytatása, így szerintem jobban teszed ha megnézed... És mivel hogy a Boruto az a folytatás, így gondolom lenne benne néhány dolog amit nem értenél, ha nem nézed meg a Shippuuden-t. Egyébként meg lehet, hogy irtó sok idő, de nagyon vagány a Shippuuden, úgyhogy már csak az élmények miatt se hagyd ki.:)
2018. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes megnézni, mert a Boruto tartalmaz olyan jeleneteket, ami egy olyannál, aki látta mind a 720 részt, azt okozza, hogy az állát alig bírja összekaparni a földről, míg egy olyannál, aki csak a Boruto-t látta, annyit tesz, hogy "A zene az jó. A szórakozás...."


De viccen kívül. Aki az elmúlt 10 évben hétről hétre várta az új részeket, az képes meghatódni Naruto és Sasuke csapatmunkáján, aki meg csak a Boruto-t nézi, az azt se tudja, miről van szó. De nem csak ilyen téren.


Spoiler



Aki nem látta a Naruto Shippuudent, az nem tudja, ki volt Kaguya, nem tudja, hogy Sasuke miért nem tölti az idejét a családjával, nem tudja, hogy mitől különleges Sasuke bal szeme, és amennyiben Kawaki tényleg megöli Naruto-t, a néző nem tudja felmérni, hogy mennyire erős is Kawaki, tekintve, hogy Naruto egymaga olyan erős, hogy kb. csak egy lakatlan síkságon tudja szabadjára engedni az erejét, mert amúgy biztos lepusztítana 1-2 várost.


Spoiler vége


Rengeteg kérdőjel lenne a fejedben, ha nem néznéd meg a Shippuudent, és előtte természetesen a sima Naruto-t is, szóval én ajánlom! A One Piece-szel vagy a Dragon Ball-lal ellentétben a Naruto-nál nem Arc-okra van osztva a történet, hanem szinte mindig visszatér egy szál.


Ismét Spoiler



Naruto fő célja Hokagévá válni, de ez az egész sorozat fő célja. Ennél sokkal személyesebb célja, hogy megmentse barátját a bosszú és a szenvedés ördögi körétől, miközben edz, hogy egyre erősebb legyen, megvédi a faluját, majd belecsöppen egy nagy háborúba, amin a világ sorsa dől el, majd egy mindent eldöntő csata után Sasuke végre elismeri őt, és ismét igaz barátokká válnak. És ha te ezt nem nézed meg, akkor kb. semmit nem fogsz érteni a Boruto-ból!

Spolier vége

2018. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 October15 ***** válasza:
35%

Végig néztem [szenvedtem] mind a 720 részt.. egy másodpercig nem éreztem meghatódva magam a Boruton. :D Már amíg nem kukáztam. De hát kinek mi.


Ha úgy érted kérdező, hogy kiderül-e a shippuuden-ből, hogy ki és, hogy került oda ahol van akkor: fölösleges érintőlegesen sem foglalkozik vele.

2018. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó kommentelőnek fogalma sincs arról, miről beszél. 1 karaktert nem tudna mondani a Boruto-ból, akiről ne kéne tudni valamit, ami csak a Shippuudenből derül ki.

Pl.: Boruto szemében Naruto egy családjával nem törődő idióta, aki csak a székében ül, és parancsolgat. Aki látta a Shippuudent, az természetesen nem ért vele egyet. Mint azt már korábban mondtam, aki nem látta a Shippuudent, az nem érti, hogy Sasuke miért vándorol. Nem érti, hogy ki az a Kaguya, aki után annyi ideig nyomoz, ahogy azt sem, hogy kik azok, akikkel harcolnak. Kevésbé fontos részekben feltűnik Kagura, akiről kiderül, hogy Yagura unokája. Persze, ki az a Yagura? Nem fontos, igaz? Tulajdonképpen annyira tényleg nem, de a kedves néző ettől függetlenül még mereszti a szemét, hogy "Minek hozták szóba, ha semmit nem tudunk meg róla?", hát azért, mert a Shippuudenben derül ki. Mi az a Véres Köd 7 Kardforgatója? Aki látta a Shippuudent, az tudja, hogy szinte mindenki be volt sz.rva tőlük, most meg már csak egy szánalmas csürhe. Vagy már csak ha feltűnik egy karakter, vagy szóba kerül, akkor már megint csak néz az ember. Amikor feltűnt Neji vagy Jiraiya, az aki látta a Shippuudent, bekönnyezett, aki meg nem, az meg "Dikk ez meg ki a rák?". És miután Sasuke elmesélte Boruto-nak, hogy miért járt rossz úton majdnem egész gyerekkorában, már azt is el tudom képzelni, hogy egyszer elmeséli neki Itachi keserű sorsát, és akkor hoppá, ki Itachi? Ugye? Vagy mi az az Otsutsuki klán? Mert a Boruto-ban csak 3 nagyképű idiótát látunk, akit Naruto és Sasuke fél kézzel szétver, de ha megnézzünk a Shippuudent, akkor rájövünk, hogy tulajdonképpen Naruto és Sasuke is egy Otsutsuki testvérpár reinkarnációi. Szóval merje valaki azt mondani, hogy a Shippuuden nem fontos... Igen, nézhető nélküle is, de KÉRDEZŐ, ha nem akarod azért újranézni a Borutot, mert elsőre semmit nem fogtál fel a karakterekről azért, mert utólag jöttél rá, hogy mégiscsak érdemes lett volna megnézni az egész sorozatot, akkor jobban teszed, ha azzal kezded, mert egészen más a Boruto, ha átlátod, hogy a gyerekek világa mennyire másabb, mint amiben a szüleik éltek. Hogy láthattad volna a nagyszülők hősi halálát, de valójában még azzal sem vagy tisztában, hogy kiknek a nagyszüleiről van szó. A múlt nélkül nem lehet érteni a jelent. És most lehet fikázni, hogy nem tettem ki a SPOILER feliratot, de a kérdés az volt, hogy érdemes-e megnézni a Shippuudent, és erre csak az lehet jó válasz, ha példákkal alátámasztom, hogy mi mindenről marad le a kérdező, ha nem nézi meg.

2018. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
minden kép mert nagyon sok mindent nem fogsz érteni (jo nyilván ez tulzás mivel az az 500 rész naruto életét meséli el de van benne nagyon sok olyan esemény amit látnod kell hogy megértsd a jelenlegi szituáciot meg amire végzel vele lesz egy csomo boruto rész amire nem kell majd várnod mert ez a legrosszabb a várakozás
2018. aug. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
meg előtte a sima narutot is végig kellene nézned mert akkor meg a shippuddent nem fogod érteni meg a mozi filmek sem el hanyagolhatoak igaz csak a naruto last és a boruto movie kapcsolodik a történethez de mindegyik egy jó történetet mesél el a legjobb a naruto shippuden movie 4 ha végzel majd a naruto vs pain résszel akkor a legérdemesebb meg nézni :D
2018. aug. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DOG Chain23 válasza:

Helo

Én végignéztem a narutot, a naruto shippudent es az összes moviet, és a borutobol is minden heten nézem az új részeket, és nincs bajom a borutoval, de egyaltalán nem ajánlom hogy a naruto és a naruto shippuden nélkül belekezdj, mert szerintem kb az ötödik részig eljutsz benne és megunod, a boruto egyáltalán nem állná meg a helyét az animék világában a naruto shippuden nélkül, a sima narutóban az ötvenedik részre kb mar legyőzték narutóék zabuzát és más erős ellenfelekkel is kűzdöttek, míg borutóéknak egy komolyabb harca volt addigra az új hét kardforgató ellen, de azse volt valami nagy szám, és minden az előtte levőkre épül benne, szóval egy az hogy nem értenél belőle semmit másrészt pedig nagyon hamar belunnál

2018. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DOG Chain23 válasza:
És bocsi ha sok spoiler volt a kommentbe ☺
2018. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!