Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van valami jelentése az...

Van valami jelentése az animékben a szereplők arcán különböző helyeken elhelyezkedő anyajegyeknek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék van itt valaki aki már szintén elgondolkodott ezen és tudja is rá a választ ?



Van bármiféle standard jelentése annak, ha van a karakternek anyajegye az arcán?

Szimplán csak szexepilként van jelen, vagy ahol van az anyajegy olyan személyiséget akar jelképezni...


Bisonen karaktereknél sokszor látni a szem sarka alatt vagy a nők ajka alatt átlósan.

Vagy ott van a Toki ESP főszereplő csajnak van ami szintén ritka , hogy pont a főszereplőnek legyen.Akkor csak kell valami jelentőséggel bírnia, animés utalás gyanánt.


Különösen az érdekelne ha van értelme, hogy mit jelent a felső ajak feletti anyajegy ?



#anyajegy #szimbólum #jelkép #anime jelkép #Tokiyo ESP
2021. márc. 31. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs jelentőségük,ha még is van az kiderül az animéből.

Pl,a Kimetsu No Yaiba-ból is Tanjiro-nak is van "anyajegy" szerűsége,és van is lényege ami kiderül az animéből (majd,mivel a mangában kiderült).

De szerintem általában csak díszítés

2021. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az nem anyajegy ha a homlokán lévő bazinagy sebről írsz ami folyton változik...

Vgay annak írták le?

2021. ápr. 2. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Az szerintem nem seb hanem anyajegy,de bocsi ha hülyeséget írtam,de attól még mindig ha van jelentésük,akkor azt leírják vagy megmutatják,ha nincs és csak dísz akkor pedig meg se említik
2021. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!