Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Anyajegyek megegyező helyen....

Anyajegyek megegyező helyen. Ennek lehet valami jelzés értéke?

Figyelt kérdés

Van egy exem, akihez elég különös kötelék fűzött már kezdetektől. Már akkor voltak vele álmaim is,mikor még azt sem tudtam, hogy létezik. És részemről nagyon sok különös álom, tapasztalat és megérzés kísérte ezt a kapcsolatot. Sok kapcsolatom volt már rajta kívül, de ezekhez hasonlót nem tapasztaltam mással.

Nos múltkor kezembe került a fényképe és észrevettem hogy az arcunkon pontosan ugyanazokon a helyeken van ugyanannyi anyajegy, ránézésre még a távolságuk, elhelyezkedésük is teljesen egyező, csak épp ellentétes oldalon, mintha tükörből néznénk. Egyébként hasonlítunk picikét arcra is.

Vannak ilyen fura hasonlóságaink néha. Pl a lakásunk is egyforma színűre lett festve és egyformák szinte a berendezéseik, pedig ő a mienket nem látta így felújitva én láttam csak az övét közösségi oldalon. Tehát véletlen csak.

Szóval ezek az egyezések, főleg az anyajegyekkel , utalhat valamire? Leginkább előző élet beli dolgokra tippelek.


2021. febr. 17. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem utal semmire, csak egyrészt véletlen hasonlóság, másrészt azért is vonzódtatok egymáshoz, mert hasonló a gondolkodásotok, ízlésetek.

Az anyajegyek elhelyezkedése ebben az életedben alakul ki, a fogantatás során.

Az, hogy ezeket érzed, pszichológiai tanulmányba illene, tipikus esete annak, amikor valaki nagy hatást tesz rád, és a hasonlóságokat megjegyzed, amiben viszont nem hasonlítotok, afelett simán elsiklasz - pedig nyilván utóbbiból sokkal több van. De pszichológiai fejtegetésbe ebben a rovatban nem mennék bele, mert a fejemet veszik.

2021. febr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy testvérek vagytok. :)
2021. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez csak fatális véletlen..Van ez így, ez pont az a dolog , amit nem lehet megmagyarázni sehogy sem, tök normális , ha van a födön még eg yolyan ember akinek úgyan ott vannak az anyajegyei mint egy másik embernek, sőt erről már nem is beszélhetünk a a másik oldalon van..
2021. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!