Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek melyik anime...

Szerintetek melyik anime főszereplő a legokosabb?

Figyelt kérdés

2021. márc. 31. 17:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Yagami Light. Legalábbis azokból amiket én láttam őt választanám.
2021. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Senkuu a Dr. Stone-ból. Aki látta az animét érteni fogja.
2021. márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Edward Elric az FMA-ból.
2021. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%

Lightot mondanám én is, vagy szintén csak a DN-ből L-t vagy Neart.


De mondjuk, eszembe jutott valaki, aki szerintem túltesz rajtuk: Lelouch a Code Geassból.

De Edward is ott van a legokosabbak között, akit az előző mondott.

2021. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Senkuu technikailag a legokosabb, de nehéz összemérni a karakterek tudását, mivel mindenki másban jobb. Nevezhetjük okosságnak például azt, hogy van egy csomó nyers tudása, mint például Senkuunak, de például a Death Noteból Light is okos, csak ő teljesen másképpen.
2021. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Még egy szavazat Yagamira.
2021. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is senkuu és

5-ős senkuu is eléggé ért a pszichológiához tudja jól hogyan cselekszenek az emberek és habár light okos de azért nem akkora géniusz mert volt a kezében egy isteni fegyver és még egy láthatatlan shinigami is segített neki többször hatalmas előnyei voltak ja igen senkuu is nagyon jó elme párbajban mivel nem egyszer győzte le tsukasát aki szintén elég okos agyafúrt karakter!


de ha most "paródiát" kellene mondanom azaz olyan animéket ahol bemondásos alapon okosak az emberek akkor kemono jihenből a vámpir aki egyértelműen drakula lényegében az összes földi tudást megszerezte és minden szakértelmet legyen az művészet elméleti gyakorlati és mérnöki tudomány és a tudása megelőzi a korát (2021) kb 100-évvel

de ott van szintén echidna a kapzsi boszorkány aki a saját világa minden tudását szerezte meg vagy akár jibril a no game no life-ból aki szintén... ja igen sora és shiro akik szintén nagyon okosak (habár tény nem csak bemondásos alapon habár félig talán...)

2021. ápr. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
Code Geass-ból Lelouch szerintem
2021. ápr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
Kirima Nagi
2021. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Yagami Light egy pszichopata manipulátor. Persze ehhez is kell intelligencia, de én inkább Senkuu-t választom.
2021. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!