Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogy lehet az, hogy Sasaki...

Hogy lehet az, hogy Sasaki Haisének nem embereket kell ennie, ha Kanekinek azt kellett? Igen, tudom, hogy ugyanaz a két karakter, azért kérdezem, mert nem értem, hogy ha Kanekiként embert kellett ennie, akkor Haiseként miért nem?

Figyelt kérdés
És a többi tagnak, akik a csapatában vannak? Ők is félig ghoulok, szóval miért nem embereket kell enniük?

2021. ápr. 2. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mivel csak részben voltak Ghoulok a többiek,ezért elég lehetett nekik egy kis hús amit az ételükbe tettek.

De hogy Sasakinak miért nem kellett az egy jó kérdés,egyszer se evett embert,még vért se vagy ilyesmi? Régen láttam és nem emlékszem rá

2021. ápr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem láttam, hogy evett volna. De valaki feltette ezt a kérdést, amit én, és ott azt mondták, hogy a többiekkel nem evett. De ez még nem teljesen ad választ a kérdésemre.

Az hogy csak részben ghoulok igaz, de Sasaki sem igazi, ezért szerintem a többieknek is ugyan úgy ehetetlennek kellett volna lennie az ételnek.

2021. ápr. 2. 23:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van,lehet jeleneteken kívül ettek?
2021. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Embert lehet, de amikor Sasaki főzött normális kaját, akkor azt megették
2021. ápr. 3. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy amit főzött,abban volt emberi hús?
2021. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Ez a csapat csak Ghoul erővel rendelkezet. Ha végig nézed az animét akkor mondják hogy a CCG mesterségesen mütöt beléjűk kagunét. Ennek van öt védelmi vonala így nem szabadul el a teljes erő. Mesterségesen 1000 alatt van tartva az RC sejt szám így nem kivánják az emberhúst. Visszont Kaneki-nek bele kelett hogy tegyék a kajába mert ő ghoul. Bár ezt az első évadban a kávéházban megoldották olyab fasirozottal ami emberhúsból készült. A sima tokyo ghoul első évadában.
2021. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!