Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért kedvelik annyira az...

Miért kedvelik annyira az emberek Hisoka karakterét? (Hunter X Hunter)

Figyelt kérdés

Én magam is érdekes karakternek találom, mint pl kiszámíthatatlan, "hot guy", erős testben és lélekben...


Érdekelne ki mit gondol róla.



2021. márc. 31. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a Hunter x Hunter-ben Hisoka testesíti meg a "neutral bad" karaktert... a külseje a legtöbb rajongónak azért jön be, mert egyszerűen jól néz ki -erős testfelépítés, a körmei és a dereka kicsit feminin, de nekem Hisoka olyan, mint a Rocky Picture Hororr Show-ban Frank n Furter. nyilván lehet valakinek túl sok a férfi kinézete (gondolok itt a magassarkúra vagy a sminkre, fülbevalóra stb.), de ezzel is csak azt emelik ki, hogy Hisoka nem egy egyszínű karakter.

a személyisége, hát az már kicsit bonyolultabb... azért is tetszhet valakinek, mert a karakter elmondása szerint ő megválogatja az ellenfeleit, tehát azok, akik kedvelik Hisokát, különlegesek szeretnének lenni, vagy annak érzik magukat (szerintem egyik sem jó vagy rossz, mindenki döntse el maga). plusz senkibe sem szerelmes, mindenkivel csak flörtöl, vagy éppen rá van izgulva arra, aki nála erősebb ellenfél, így nála az érzelmi töltet nem valaki, hanem valami felé (a hatalomvágy, valakinek a legyőzése) teljesedik ki.

meg hát egy rossz karakter, és a nagy többség (mint én is) kedveli a rosszfiúkat :D


Hisoka karaktere, amikor megismertem, a legjobban Joker-ére emlékeztetett a DC-univerzumból. Mindig mindenki előtt jár egy lépéssel, nyugodt és néha elég szemét az ellenfeleivel, de közel is engedi őket magához, és ha kell, elhiteti velük, hogy nyerésre állnak (pl. a Kastro-val való harca). Joker is elég népszerű karakter, így Hisoka a Hunter X Hunter világában maga "Joker" (és erre még a kártyák is rásegítenek :D).


de van benne jó is, legalábbis csak addig, ameddig életben akarja tartani az áldozatait, hajlandó nekik segíteni (értem itt a hármas csatájukat Killuával és Gonnal).

ugyanakkor azt hiányoltam, hogy miután Gon visszaver neki, nem hívja ki azon nyomban a szabadtéren, ahol nincsenek szabályok (ezt meg is említi a harc után), hanem mindannyian hazamennek, és ez a szál nem is folytatódik... plusz az is érdekes, hogy Hisoka erősebb ellenfeleket akar, de amikor jönnek a Kimérahangyák, valahogy eltűnik a színről :D

de remélem egyszer majd meganimálják a Chrollóval való harcát, mert azt annyira szeretném látni. szerintem az lehetne az adott arc (egyik, ha nem fő) fénypontja.


meg szerintem nagyon jó tanár lenne, mert a konstans életveszélyt kivéve (pl. úgy gyakoroltatná a Zetsu-t a tanítványával, hogy erősebb Nen-használók után küldi őt, hogy kövesse őket pl. egy héten keresztül anélkül, hogy észrevennék), szerintem mindent megtanítana, amit tud. jó talán mégsem mindent, mert biztos maradnának titkai :) aztán lehet a tanítványát is kihívná, mert csak azt tanítaná, akit arra méltónak tart (bár ez már csak saját elképzelés).


bocsi hogy kicsit összeszedetlen lett, én így látom a karakterét ^^ aztán lehet valamit kihagytam, mert most még csak a 87. résznél járok az animében.

2021. ápr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem nem jön be Hisoka. inkább ellenszenves. nekem Killua személyisége tetszik
2021. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A magam részéről csak annyit mondhatok, hogy 68. rész... aki érti, érti :D
2021. ápr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!