Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime és InuYasha fanok, jól...

Anime és InuYasha fanok, jól sikerült szerintetek a Yashahime, InuYasha-Kagome és Sesshomaru-Rin lányaival? Érdemes nézni? Van olyan jó, mint az InuYasha volt?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 20:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem borzalmas volt. Követhetetlen, logikátlan az egész, teljes katyvasz. Annyira sok bajom van vele, hogy kb felsorolni se tudnám... szerintem ez az eredeti sorozat kb megcsúfolása.
2021. ápr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Én nem éreztem rossznak, de jónak sem. Nem tetszett viszont az in medias res kezdés, hogy rögtön nincsenek emlékei mivaan, meg mi ez... kicsit olyan logikátlan volt, de a végére kedzett összeállni. Hát, remélem nem húzzák el, kíváncsi leszek a folytatásra.
2021. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Engem az pl. nagyon kiakasztott, hogy Sesshomaru ezek szerint lefeküdt Rinnel. Mert ez azt jelenti, hogy felnevelt egy lányt egészen kicsi korától kezdve, aztán pedig szexuálisan kihasználta őt. Ezt groomingnak hívják, és csak a konkrét pedofília rosszabb nála.
2021. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Azért a hármas kicsit túloz, ha Rin nem akarja, nem gondolnám, hogy ez megtörtént volna :D Amúgy meg Sesshoumaru egy több száz évig élő szellem, az a röpke kb. 10 év szerintem nem sokat számított neki korban, meg nem kötelezte Rint, hogy maradjon vele, sőt, úgy emlékszem ezerszer el lett mondva, hogy bármikor leléphet. Tehát nem hinném, hogy a karakfelépítés, a történet, vagy az író ilyen groomingot akart volna, egyszerűen Rin is beleszeretett, amikor felnőtt, ennyi. De majd talán lesz háttérsztori.
2021. ápr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%

A grooming koncepciója semmisíti azt, hogy Rin azt hitte, akarja-e a kapcsolatot vagy sem.


De ha nem is erről van szó, egy normális ember akkor gusztustalannak kéne találja, hogy lefeküdjön egy lánnyal, akire már 8 éves kora vigyáz. Főleg, mivel ha visszaszámoljuk az éveket, Rin 16 évesen szült. És ne senki ne hozza a "de a múltban játszódik a sztori" kezdetű érvet, mert az csak akkor jelent bármit is, ha a történet a múltban is *íródott*.

2021. ápr. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
én kb a 13 dik rész után abba hagytam, meguntam nem szólt semmiről.
2021. ápr. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Borzasztóan rossz.
2021. ápr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
" És ne senki ne hozza a "de a múltban játszódik a sztori" kezdetű érvet, mert az csak akkor jelent bármit is, ha a történet a múltban is *íródott*." - ha jól értem, ezzel azt mondod, hogy azért, mert nem 1000 évvel ezelőtt írta valami japán ember, akkor nem is születhet az ókori japán kapcsán valami fantáziatörténet, sőt, egyáltalán nem íródhatna semmilyen középkori/ókori történet egy mai ember által, mert nem akkor élt, ami szerintem butaság, akkor semmilyen régen játszódott történetet nem lehetne írni, filmre vinni :D . Régen ez megszokott volt, nem csak Japánban. A történet végén amúgy Kaedével marad a faluban, és akkor is még gyerek volt, ott látogatta őt sűrűn Sesshoumaru, tehát nem ő nevelte fel, ezt nem mondanám groomingnak.
2021. ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván egyébként a grooming elítélendő, de véleményem szerint itt nem történt a történet alapján ilyen.
2021. ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%

Huuu de nem bízom azokban az emberekben, akik mentegetik rin és sesshomaru kapcsolatát😅


Az ugye megvan, hogy ezek nem valós személyek akik tudnak döntéseket hozni, hanem csak mesefigurák, akiket hús-vér emberek írtak. Egy írócsapat összeült, és eldöntötte, hogy az éppencsakhogy nem gyerek rint dugja meg az a férfi, aki majdhogynem az apafigurája volt.

A való életben woody allen csinált ilyet; magához vett egy 9 éves gyereket, nevelgette pár évig, és amint megfelelő korba lépett a lány, feleségül vette.


Nehogy már azt higyjük hogy az ilyesmi elfogadható, csak azért mert egy csúcsos fülű anime bishounen volt az aki felcsinálta a nevelt lányát.


Amúgy maga az anime egy rakás sz.r, a történet pocsék, az eredeti inuyasha szereplőkre rá sem lehet ismerni (pláne sesshomarura aki a rines fiasko mellett még egy seggfej is volt a saját gyetekeihez, annak ellenére hogy az inuyashában kifejezetten a szíve csücskei voltak a gyerekek - nem csak rint, de kohakut is a szárnyai alá vette)


Ha szereted az inuyashát akkor nagy ivbe kerüld el, csak felbosszantana. Ha nem szereted különösebben, akkor sem érdemes nézni; vannak ennél ezerszer jobb animék is.

2021. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!