Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Shaman King jó anime lesz...

A Shaman King jó anime lesz szerintetek, érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első rész alapján tetszik. Érdekes sztorinak tűnik és helyenként vicces. Mondjuk elrettentő lehet, hogy úgy tudom 50+ részes lesz.
2021. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti sorozatot láttam az nem volt rossz szerintem ez sem lessz az
2021. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, mikor megláttam hány részes elgondolkoztam. Nem rajongok a hosszú animékert, ritka az olyan, aminek a minősége nem romlik 15-20 rész után.
2021. ápr. 5. 01:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy elfog. A története több pontból áll de a mellék ágak is a fővonallal párhuzamosan majd abba bele futnak ergó nincs felesleges szála neki.
2021. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekként imádtam az eredetit, nem vagyok motivált hogy újra megnézzem de nem lesz rossz ez se szerintem.
2021. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es, pontosan 52 epizódos lesz. Nem olyan hosszú, bár ugye most szinte csak 12-13 részes animék vannak. A mostani generáció ahhoz szokott hozzá, így ha te is ahhoz tartozol, neked hosszú. Én az 50+, meg 100+-os animéken edződtem még. Nekem ez gyerekjáték. A siman Dragon Ball harmada. XD
2021. ápr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abszolút érdemes nagyon ajánlom. Az újból most azt hiszem, hetente jön ki egy; és akkor tehát én nem bírtam ki, el kezdtem nézni az eredeti tv-s szériát is újra, és nagyon imádom still. :) És akkor majd nézem az újakat is. :):) Újból egyet már láttam magyar felirattal, angolul is feliratozzák, meg szerintem majd a többi újra is lesz majd magyar is. :):):) Én imádom, szerintem ez kihagyhatatlan, korosztályi ajánlást mondjuk 11és afölött-től mondanám. Én anno 13 voltam, amikor ment ez a tévében; és most már több mint a duplája vagyok, és most is imádom, és nagyon vártam/várom az új részeket, és szerintem majd a gyerekeimnek is 13 éves koruk körül fogom ajánlani, hogy ez nagyon jó, és mindenképpen javaslom a megnézését, mert ez szószerint király !!! :) :)
2021. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!