Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a jobb a black clover...

Istvankariko kérdése:

Melyik a jobb a black clover vagy a boku no hero academy ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 17:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%
Asta nagyon viszi a Black Clovert, jó karakter és csak az elején ordibál.
2021. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Azert csak az elején ordibal mert sokan jeleztek hogy hangos és idegesítő a stúdiónak különben még most is ordibalna
2021. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%

A Black Clovert nem különösebben kedvelem, kicsit idegesít. Őszintén, ha nincs a Black Catcher, el is felejtem azt az animét.

A Hősakadémia egyszerű shounen, de én azt kimondottan kedvelem. A karakterei nem annyira sablonosak és a képességek is kreatívak. A történetbe lenne hol belekötni, de még így is nagyon kedvelem. Így inkább ezt ajánlom. Meg a Black Catcher zenét a Black Cloverből.

2021. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%
13 bocs de a hős akadémia nem épp egyszerű elég sok filozófiai világ kérdéssel foglalkozik lehet egyszerűnek tűnik de amikor endevar beszélhet almight-al a láthatatlan falról ott lényegeben megalázta a legkeményebb marvel-dc képregényt is komolyságban!
2021. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
De én nem is erről beszéltem. Az egyszerűvel arra céloztam, hogy nem túl bonyolult a felépítése - de nem is vár el tőle ilyet az ember, hiszen shounen. :D
2021. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Két külömbözö stilus amit nem nagyon lehet hasonlitani. A mha földönragadottabb a bc pedig saját magát is kigúnyolja. Mondjuk Tenet vs Fast and Furious. Egyiknek van szabálya bonyolultabb érzelmek karakterek a másikban pedig 200x megpördül a kocsi és utánna továbhajt. Nekem minkettö bejön.
2021. máj. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
82%
Mindkettőben vannak, jó csöcsös lányok. Én Black Clovert végignéztem. Nekem tetszett, kivéve az erőltetett Charmy humoros (?) részeket. Azt a karaktert utálom. Amúgy Asta, Yami, de a többi karakter is nagyon ott van és fejlődnek, változnak is idővel. A BNHA-ról még sokat nem tudok mondani, de a csöcsös, cuki Uraraka Ochako miatt nem dobtam, mert a főszereplő sírásai számomra elég erőltetettnek tűntek eddig. Viszont a történetbe látok potenciált. Szóval összegezve én mindkettőt ajánlom elkezdeni nézni.
2021. máj. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Zeren válasza:
64%
Egyértelműen a Black clover. Az elején én is szkeptikusan áltam hozzá. De a végén baromi jót szórakoztam. De ehhez az is hozzá tesz, hogy az első tíz része közél áll a nézhetetlen hez. Szerintem minden tekintetben jobb mint a Boku no hero academya. Amit eddig négyszer fogtam hozzá. És csak most sikerült el szenvednem magam a harmadik évadig. Annyira retek unalmas. Komolyan ki az aki olyan szórakozásra ki talált dologtól várja el, hogy szórakoztassa. Mint a My hero academy.
2021. jún. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
47%
Mindkettő rossz,szerintem. :/
2021. jún. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
48%
Black Clover. Én nagyon megszerettem szerintem jó kis története van, meg a főszereplőt is bírom nem úgy mint a Boku no Hero Academy-ában. A Black Clovert már az elejétől fogva szerettem, kedvencem Yami, Július stb,viszont itt nem csak a karakterek miatt néztem meg, a BNHA-nat viszont kb csak e miatt.
2021. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!