Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a jobb a black clover...

Istvankariko kérdése:

Melyik a jobb a black clover vagy a boku no hero academy ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 17:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Bnha.
2021. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Bnha
2021. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
BnHA
2021. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

BnHA

De ha a fantasy és a mágia jön be jobban akkor a black clover

2021. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ milyen irány tetszik jobban neked. Ha szuperhősös,Marvel/ DC-féle, amerikai típusú, akkor BnHA, de ha inkább a hagyományos mágiás, harcolós japàn vonal, akkor a Black Clover.
2021. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem is tudom, hogy a Black Clover hogy lehet opció. Még csak kiemelkedőnek sem mondanám, nem rossz, de szerintem nem is túl jó.
2021. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Na igen az a baj hogy sokan ossze hasonlítják sőt én is a múltban mivel kb egy időben indult az eleje egész jónak ígérkezett sőt a fő szálak jok is voltak de egyszerűen nem versenyezhet a hero acedemiaval!

Ott minden egyes része meghatározó elem nem hulyeskedi el magát és nem alacsonyítja le magát! Erős eszmékkel dolgozik mig a black clover egy nagyon könnyű egyszerű

ettől függetlenül jó maga az alap dolgok is jok benne de ami nagyon el rontja azok

A rossz drámai jelenetek

A sablonos buta klisék

A ledegradálás dedos jelenetek

A végletekig egyszerű karakterek

Egyszerűen nincs súlya a cselekedeteknek volt hogy csak be mondatos alapon történtek a dolgok

2021. ápr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%
Egyiket sem bírtam túl sokáig :/ De mégis a Black Clover tovább tartott, de Asta hangja borzasztóan idegesítő, egy idő után már a story is lapos.
2021. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

Annyi még hogy ami nagyon jó a black cloverben azok a kő papir olló rendszer azaz az elemek erőssége és gyengesége pl licht/patolli semmiféle képen nem tudja megverni gosh-t mert a fény mindenképp visszaverodik a tükörről

De azért Erre a vonalra kicsit jobban rá fokuszalhattak volna

2021. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
Kinek mi ugyebár. Én a Black Clover összes részét megnéztem, és olvasom a mangát is, a Bnha-ba kétszer kezdtem bele, de annyira idegesített vmi a főszereplőben hogy mindkétszer dobtam is az elején.
2021. máj. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!