Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Overhaul még szerepelni fog a...

Overhaul még szerepelni fog a Hősakademiaban? *SPOILER* Mert levágta Shigaraki a kezét, ezzel elveszett a képessége. Esetleg, hogy bosszút álljon, vagy csatlakozni a Gonoszok Szövetségéhez?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 6. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvasom a mangát sőt maga a manga sem tarthat még ott de szerintem igen nagyon ügy tűnt hogy ezzel még nincs vége
2021. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű. Nagyon sokáig hírét sem halljuk, de most valamelyik utóbbi mangafejezetben megszökött a börtönből.
2021. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem hogy fog...valamiért nagyon szeretem a karakterét 😅
2021. ápr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én is szerettem. Nyilván nem a gyerekbántalmazás miatt, hanem mert Ő is csak segíteni akart.

Hisz mindent azért csinált, hogy a maffia visszakapja a "régi fényét". Meg hát neki is elég nehéz gyerekkora volt.

2021. ápr. 7. 10:35
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

Jaj, mindent azért csinált, hogy a *szervezett bűnözés* olyan legyen, mint régen? Máris milyen szimpatikus ez a szociopata, aki nem csak egyszerűen gyerekbántalmazott, de nap mint nap DARABOKRA szedett egy kislányt, majd újra összerakta, majd szétszedte megint.


Nekem sok kedvenc karakterem morálisan katasztrofális (gyilkosok, pl), de Overhaul még nekem sem ugorja meg a szimpatikusság nagyon nagyon alacsony vonalát.

2021. ápr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem. És mondtam, hogy nem a gyerekbántalmazós énjét kedvelem. Azt én is elítélem. Csak azt mondtam, hogy neki is nehéz gyerekkora volt és Ő csak SEGÍTENI akart. A maga módján. De segíteni szeretett volna. A hősök is ezt csinálják. Nyilván nem így, de segíteni akarnak. És például Endeavor hős és most bár próbál változni, attól még régen, Ő is gyerekeket vert méghozzá a sajátjait, olyan szintem, hogy az egyikük majdnem belehalt és a feleségét is bántalmazta. Nem kéne bekategorizálni valakit a "hős" vagy "gonosz" csoportba, mert vannak átfedések. Vannak rossz döntések, más szemlélyiségek és segíteni akarás.

Ez az én véleményem.

2021. ápr. 7. 12:47
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező el vagy tevedve nagyon! Overhaul mint gonoszkarakter nagyon jó ezért varjak sokan nem pedig mert szimpátiát ébreszt 😅😂

Mellesleg a yakuza is “lehet” morálisan jó de ez nagyon ritka meg az ilyeneket nemes bűnözők/tolvajoknak nevezik pl robin hood visszaterve yakuzára Japánban elvileg volt egy időszak amikor ugye csak a kormány ellen léptek fel azaz nem a nép sanyargatása volt a cél sőt kerülték a drogokat is hanem pl csak a szerencsejáték kölcsönök versenyek kb ilyen mindennapi tevékenységek csak nem akartak adózni az államnak (meg volt hogy segítettek is a népnek) persze ezek forradalmi és sanyarú időkben voltak és nem is a közel múltban

Kb olyan mintha a Kádár-Horthy rendszerben valaki disznó vágásal foglalkozna feketén és a népnek is adna belőle 😅

2021. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 7! Megértem amit mondasz és egyet is értek vele. A yakuzás dolog teljesen igaz. Overhaul pedig tényleg nagyon jó gonosz karakter. 😅💗

De amúgy én arra céloztam, hogy attól még mert valaki "gonosz", őt is bánthatják.

Amúgy meg én mindenkit képes vagyok sajnálni és akinek egy cseppnyi problémája van annak segíteni szeretnék.

2021. ápr. 7. 19:31
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
igen szerintem overhaul félre értelmezte amit a fogadót nagyapja tanított neki legalábbis ő is hibás volt mert overhaul még csak egy gyerek volt ő pedig felnőtt
2021. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!