Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek az MHA 5...

Mi a véleményetek az MHA 5 évadánal 1. részéről? Hogy tetszett nektek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 28. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én többet vártam. Semmivel nem ment tovább a plot. Elismételték azt amit már eddig is tudtunk. 6/10 csak a jó harcjelenet miatt.
2021. márc. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Recap volt, de eddig is lehetett tudni, hogy azzal kezdenek, szóval kb. az jött, amit vártam.
2021. márc. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondom őszintén egy picit csalódtam. Én pár hónapja kezdtem el nézni az animét, szóval nem tudom mennyi időt kellett várni az ötödik évadra, de néhol elég igénytelen az animáció. Ha kevés idejük, volt meganimálva akkor megértem, de na. Nem mellesleg a rész sem nagyon tetszett.
2021. márc. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Számítani lehetett rá, hogy recap lesz, de legalabb azending után vált perc "sztori" is
2021. márc. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én végigolvastam a mangáját, szóval nem arra számítottam, hogy egy készítők által kitalált plusz résszel indítanak. Kissé csalódtam, viszont sokat röhögtem benne Tamakin meg Mirion, ami kárpótolt. (egyébként tényleg igényesebben is megrajzolhatták volna)
2021. márc. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Arra gondoltam, hogy "lehetett számítani rá", hogy eddig jó pár évad recappal kezdőtőtt H jól emlékszek (pl versenyeztek aszem úszásban, vagy mikor a interjús rész volt)
2021. márc. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5

Amikor meg én azt írtam, hogy "eddig is lehetett tudni, hogy azzal kezdenek", akkor azt úgy értettem, hogy előre szóltak, hogy recap lesz, nem pedig az előző évadok miatt gondoltam ezt.

2021. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!