Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Veletek történt már olyan,...

Veletek történt már olyan, hogy valaki lelőtte a poént egy animével/mangával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudjátok az Aot mangának a héten lesz vége, és ma már szivárognak a spoilerek. Ismerősömnek szándékosan mondtam, hogy én erről a mai napon még nem szeretnék tudni. Erre küldött egy mondatot meg egy gifet amivel igazából elárult valamit. Nem vagyok rá mérges, de már egy fél órája azon röhögök, ahogy közölte a dolgot. 🤣 De persze rosszabbul is kijöhetett volna belőle, mert esetleg megsértődhettem volna vagy valami.


Miért jó elrontani a másik örömét? 😅



2021. ápr. 6. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, épp a hype animék alatt jellemző indán.
2021. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ne is mondd, indán direkt nem olvasok commenteket. XD
2021. ápr. 6. 17:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Elég sokszor. Például ezért is kezdtem el olvasni a Bnha mangát mert nem akartam spoilereket hallani.

Volt amikor egy animéről beszélgettem a barátommal, mikor hirtelen csak annyit mondott, hogy: Ja! Ő is meghalt.

Mondanom se kell kicsit meglepődtem

2021. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem csodálom, nem túl rendes dolog ez így.
2021. ápr. 7. 14:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg mindenki furanak néz, mert nem zavarnak a spoilerek. Anime, sorozat, könyv az mindegy. De egyáltalán nem zavarnak. Sőt, legtöbbször felcsigázzák az érdeklődésem.
2021. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem az animék többségénél nem zavarnak a spoilerek, de vannak kivételek például a code geass, meg a gintama, amiknél igenis zavar, de ennél a kettőnél saját magamnak spoilereztem el, azzal, hogy óvatlanul képeket keresgéltem.
2021. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Fura, de sokszor én is úgy vagyok mint az 5-ös :D

Amúgy a google sem éppen spoilermentes barát, sőt kimondottan szívbajhozós néha. Az érzés mikor elkezded begépelni a kedvenc karaktered nevét s a keresési találatok közt ott van ,hogy “death”. Mondjuk az Attack on Titan esetében már megszokhattuk ,hogy általában mire megkedvelnénk valakit addigra meghal.

2021. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze és engem ez nagyon idegesít, próbálom kerülni ezeket de valahogy mindig beléjük botlom


pl. Attack on Titan azok a karakterek meghalnak vagy valami történik velük akiket legjobban szeretek, a vége nem nagyon érdekelt de azért azt is jól elcseszték


Jujutsu Kaisen, itt rohadt mérges voltam három karakter sorsát is le spoilerezték😠


My Hero Academy mondjuk ebből egy kisebb spoilert láttam +egy képet ami nem tudom hogy igaz e vagy nem de remélem nem történik meg mivel ő a kedvenc szereplőm:(


Ja és imádom hogy mindig a kedvenc szereplőimet írtják ki a sorozatokban.

2021. júl. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Indán emiatt szokták letiltani a hozzászólásokat.
2021. júl. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!