Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on Titan SPOILER!!...

Attack on Titan SPOILER!! Kérlek csak akkor olvasd el a kérdést ha mangát is olvasol!! mit gondoltok a Levi és Zeke közötti rivalizálásról, és Zeke haláláról?

Figyelt kérdés
Gondolok ezalatt arra, hogy Levi habár képzelhetjük mennyire fájdalmas halált akart Zeke-nek, mégis egy gyors lefejezéssel megoldja az egészet. Nem vagyok benne biztos, hogy azért csinálta, nehogy elússzon a lehetőség, és azért a leggyorsabb úton akarta megölni, vagy azért mert végül úgy döntött nem akar szenvedést okozni. Nyilván esküt tett Erwinnek hogy megöli, és utána is csinált Zeke ezt-azt, de a végén nem kis segítséget nyújtott a rumbling megállításához, konkrétan megmentett szinte mindenkit. Ez talán hatott valamit Levire, vagy "csak haljon már meg" alapon volt ilyen gyors? Tudom ez sztori szempontból annyira nem lényeges, de érdekel ki mit gondol:)

2021. ápr. 7. 21:34
 1/2 Tevenyereggyarto ***** válasza:
Szerintem ott akkor nem voltak olyan helyzetben ,hogy legyen ideje kínozgatni Zeke-t. Sokkal inkább mihamarabb végezni kellett vele. Amúgy is korábban már megszívta Levi ezt mikor a szekérben vagdosta a lábait erre Zeke felrobbantotta mindkettőjüket s majdnem meghaltak.
2021. ápr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De mi a rákért kell már a kérdésbe is beleírni a spoilert?
2021. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!