Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki elmagyarázná nekem az...

Valaki elmagyarázná nekem az Attack On Titan manga végét?

Figyelt kérdés
Nem értem Eren miért tette azokat amit, mire volt jó az egész rumbling meg mészárlás? Most így vége a háborúzásnak?

2021. ápr. 7. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Még szerintem meg se jelent az utolsó fejezet.
2021. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ok, olvastam ami ki lett szivárogtatva. Őszintén, ez szerintem az, amikor az író túl nagy fába vágja a fejszéjét.
2021. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Őszintén, én nem értem, hogy most mi van. Ez borzalmas lett. xD
2021. ápr. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kosbor24 ***** válasza:
100%
Nincs vége a háborúnak, Eren tömegmészárlása után - ahogy azt a timeskip után olvashatjuk -, a világ soha nem fog megbocsátani Eldiának. Eren remélte, hogy Ymir átkának megszüntetésével ez megváltozik, hisz "mind csak emberek", de nem így lett. Örökké fog tartani a harc, ha az a maradék 20% összeszedi magát, előbb vagy utóbb az egyik félnek nyernie kell. Enélkül sose jön el az a nagy béke és szabadság, amiért Eren feláldozta magát.
2021. ápr. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vége, de legalább jobb helyzetben vannak✌️
2021. ápr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De mi értelme volt ennek a pusztításnak?
2021. ápr. 9. 01:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 Ahogy láttuk, Marley a 4.evad elején kihirdette a háborút paradis ellen, és valszeg csatlakozott volna hozzájuk jópár más ország is, így paradisnak szinte semmi esélye nem lett volna a túlélésre.

Mindeközben paradison nagyon lassan haladtak a dolgok, több évtizedet vett volna igénybe, hogy egyáltalán felkészüljenek a világba való visszaintegrálódásra, ráadásul erős tervük sem volt.


Ahogy a dolgok jelenleg haladtak, Erennek két lehetősége volt: játssza tovább a szerepét paradisban, miközben tudja, hogy hamarosan kegyetlenül lemészárolják az összes barátját, és népét, vagy pedig magára vállalja az ördög szerepet, és változtat az erőviszonyokon.


Azt nem tudja elérni, hogy legyen béke a világon - béke sosem lesz - de azt sikerül elérnie, hogy paradis, es a barátai klasszisokkal jobb helyzetbe kerüljenek. Azzal, hogy Eren ilyen szintű népirtást rendezett, egyrészt megakadályozta a világot, hogy a közeljövőben támadjanak, másrészt pedig hőst csinált a barátaiból akik a marley-i túlélők szeme láttára megállitották a rumblingot, így velük szívesebben tárgyaltak a megmaradt nemzetek.


Eren nem oldott meg mindent, de azt, ami fontos volt neki, megmentette.

2021. ápr. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Hmm...

Az "Enélkül" is egy szereplő, vagy csak egy sima szó ?

Mert a 4es azt írta, hogy Enélkül sose jön el az a nagy béke.

Enélkül miért nem segít Erennek meg Eldiának ?

Ymir miatt ??

2021. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kosbor24 ***** válasza:
94%
4-es vagyok. Hogy mi van? :D Felidegesített a magyar érettségi és az én fogalmazásomon töltöd ki, vagy mi történt veled? Akarsz róla beszélni?
2021. máj. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!