Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az Attack On Titan-ban Eren-t...

Az Attack On Titan-ban Eren-t tényleg megeszi egy óriás az 5. részben? Mert a huszadikban él és mozog! Elmagyarázná valaki, hogy mi történt, vagy hogy most mi van? Hogy éli túl?

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 21:35
 1/8 ptlg225 ***** válasza:

Bocs lehet lelövöm a poént ha te nézed és nem egy haverod mint gondolom de jó volna végignézni ,hogy érthető legyen

Na Eren-t megeszik jobb láb ,bal kéz oda aztán átmegy ő is titánba és szétszedi a szörnyet belülről és jó kis titán gyilokot csinál a városban.

2015. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, az ötödik részben mindenki ezzel a kérdéssel küszködik, de érdemes megnézni!
2015. jan. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod,h mi volt a 20-ban,akkor gondolom nézted, és elég egyértelmű,h mi történt. Lenyelte egy titán, majd Eren a titánban titánná változott és kiszabadult.
2015. jan. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak belenéztem a huszadikba, még nem tartok a nyolcadiknál sem
2015. jan. 26. 14:22
 5/8 Firedoom ***** válasza:
Akkor miert nezel bele a 20.-ba?
2015. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mert nem hittem, hogy a főszereplő az elején meghal... nem vall az animékre... kíváncsi voltam ^^
2015. jan. 26. 20:24
 7/8 Firedoom ***** válasza:
Nem vall az animekre? Te csak hiszed :P
2015. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
most nem? :P
2015. jan. 26. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!