Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Meg lehet valahol találni a...

Meg lehet valahol találni a Gintamát a 349. részétől a végéig magyar felirattal?

Figyelt kérdés
Uraharashopról leszedték, saiyanrivals abbahagyta és még indavideón sem találom. Ezek a részek sehova se lettek feltöltve magyar felirattal? Ha nem akkor is megtudom nézni angollal...csak magyar felirattal mégis csak kényelmesebb.

2021. ápr. 8. 00:05
 1/10 anonim válasza:

Itt megtalálod:

[link]

mondjuk regisztrálni kell.

2021. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos uraharashopon a Gintama nem található meg a 349. részétől a végéig. Még mindig azt írják, hogy "Átalakítás alatt, ideiglenesen nem elérhető." Nem található meg valahol máshol?
2021. ápr. 27. 08:35
 3/10 anonim válasza:
indavideón fent vannak az uraharashop-os fordítások, meg más fordításokkal is találkozhatsz.
2021. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Valamiért továbbra se találom indavideón a 349. epizód után következő részeket, nem tudnád esetleg linkelni?
2021. ápr. 27. 23:18
 5/10 anonim válasza:
2021. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem a Bleach című animére voltam kívácsi. Elnézést, hogyha félreérthető voltam. A Gintama 349. epizód után következő részeiből nem tudnál keresni magyar feliratos verziót?
2021. ápr. 29. 23:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Remélem, pont nézhető lesz az amit keresel:

[link]

2021. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Itt sem találhatóak meg magyar felirattal azok a részek amiket keresek.
2021. máj. 4. 16:19
 9/10 anonim válasza:
Én is 349 részt találok magyarul, található már valahol felirat hozzá? uraharan még most sem elérhető, most hogy kijött az utolsó film végig akartam nézni de 349-nél megakadtam.
2021. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos csak 349-ig vannak fent részek. Egyszer valaki feltöltött +3 részt, de az inda törölte jogi sértés miatt. Nem tudni mikor, de reménykedni lehet már csak, ha valaki lefordítja a maradékot. Uraharashop talán előbb-utóbb fel fogja tölteni, csak kérdés, hogy mikor. 1 év leforgása alatt visszakerült pár rész, amik eddig nem voltak, de természetesen 349 előttiek. 2 lehetőség van. 1. Várni kell (én már másfél éve várok.) 2. Megnézed másik nyelven. (nálam ez búkó)
2021. nov. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!