Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van olyan anime amit már...

Van olyan anime amit már nagyon rég terveztek, hogy megnéztek, de még nem kezdtetek neki?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenkinek biztos, hogy van 1-2 ilyen. Nekem eddig a JJBA volt, de pár hete végre van egy kis szabadidőm és elkezdtem, de már évek óta terveztem, hogy megnézem.

2021. ápr. 9. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A psycho pass-t szeretném már néhány éve, na meg ott van még a gintama is
2021. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az AA listám szerint 61 darab ilyen van.

A legrégebbi 2017 februári, a legfrisebb meg idén márciusi.

2021. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
400+ anime van a várólistámon. XD
2021. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok van. De olyan is van amit már félig megnéztem csak most kicsit abba hagytam mert félek ha túl sok animét nézek egyszerre össze kavarodnak a története.
2021. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
150-200 ilyen van
2021. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha a gyakorin tudtok ajánlani animéket akkor tudok írni én is példát.
2021. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A telefonomon samsung note- ban csináltam egy listát felírtam az összeset amit meg akarok nézni és kb hetente bővül párral és már nagyon sok van. Kdramáról és sorozatról ne is beszéljünk. Sajnos nincs időm tanulás mellett évadokat nézni mint régebben.
2021. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gundam. Pedig annyira szeretném, de valahányszor animézni van kedvem a felgyülemlett szezonosok várnak rám
2021. ápr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!