Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogy tudnám túltenni magam...

Hogy tudnám túltenni magam rajta? (Banana fish)

Figyelt kérdés

Sziasztok! :3



Számomra nagyon szomorú volt a Banana Fish című anime, és ha belegondolok a végére, egyből elsírom magam. Most lehet azt írni hogy megőrültem vagy stb, de tényleg nagyon rosszul érzem magam. Ash halála nagyon megrázott. Egyáltalán nem vagyok érzékeny tipus, de én nagyon komolyan veszem az animét, és ezt pedig utálom.

Hogy tudnán túltenni magam rajta? Talán nézzem meg mégegyszer? Vagy az talán rosszabb lenne? Vagy hogy felejtsem el? Mit kéne tennem?



2021. ápr. 9. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Most mondanám, hogy olvasd el a mangát, az viszont lehet mégrosszabbul fog neked esni XDD

Valószínűleg eltart ez az érzés pár napig, sírd ki magad szépen, nézz amv-ket, olvass fanfiction-öket, majd túllépsz rajta

2021. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!:)
2021. ápr. 9. 15:55
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pont most nézem az animét, és bár tudom, mi a vége, de végig fogom nézni. Ash és Eiji annyira édesek együtt, nem hiszem el, hogy nem fognak együtt maradni. Még csak a felénél tartok, de már felőröl minden epizódban a történet. Annyi fájdalom, szenvedés és vér van benne, hogy még! Asht rettentően sajnálom, nem ilyen életet érdemelt szerencsétlen srác. Kihasználták testileg, lelkileg, meggyötörték, sorra veszti el a számára fontos személyeket. Mégis ember tud maradni, tud bízni valakiben, aki végig mellette áll. Sokszor úgy megölelgetném szerencsétlent, mert adja a keményfiút, de belül csak egy összetört lelkű, riadt kölyök, aki megtanult kb. senkiben sem bízni. Fájdalmas történet, az egyszer biztos, és sajnos nem happy endes.
2021. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Pár nap és elmúlik. Ez van a szomorú animéknél, pár napig sírdogálunk rajtuk aztán már elvan "felejtve".
2021. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3. válaszoló teljesen egyetértek veled. Fájdalmas nézni ahogy szenved, pedig ő jó ember. Nem azokat ölte meg, akik nem csináltak semmi rosszat! És ezt kapta vissza. Pedig ő csak egy gyerek volt, 8 éves amikor azok történtek vele (gondolom tudod).


4. válaszoló köszi a válaszod :3

2021. ápr. 9. 16:13
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, igazából 7 éves volt, amikor először... Aztán egy évvel később likvidálta a palit. De az apja is hogy mondhatott neki olyasmit, hogy "Akkor legalább kérj pénzt!" Egy hétéves gyereknek! Meg sem védte a saját fiát! Nem csoda, hogy Ash egész végig gyűlölte. De aztán csak megtört a jég.

Nem csoda, hogy nem tudta feldolgozni szerencsétlen, ha senki sem állt mellette. Újjal mutogattak egy gyerekre, hogy biztos az ő hibája. Könyörgöm! Hét éves volt! Azt sem hiszem, hogy nagyon tudta, mi történik.

Kijárt volna neki a normális, boldog élet, nem az, hogy tárgyként bánjanak vele. De még így is ember maradt, nem lett belőle egy hidegvérű tömeggyilkos.

2021. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok. Amúgy nem értem, hogy kb. öt perc ismeretség után simán Eiji kezébe nyomja a fegyverét, ami eddig senki sem érinthetett meg. Megbízott egy srácban, akit akkor látott először életében. Bár valszeg ebben közrejátszott, hogy Eiji visszaszólt neki.


Én mondjuk valahol a Lee család legkisebb fiát is sajnálom. Egy dög a gyerek, kegyetlen, képes szemrebbenés nélkül ölni, de őt is ugyanúgy kihasználják. Csak egy használati tárgy, semmi több. És ő is úgy él túl, ahogy tud. Valahol szomorú, mert más körülmények között ő sem lenne ilyen szerintem, ha szerető családban nőtt volna fel. De vagy engedelmeskedik, vagy meghal.

2021. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ki is a Lee család legkisebb fia? Most összezavartál:D
2021. ápr. 9. 20:12
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Yut-Lun Lee, a hosszú hajú srác.
2021. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jaa, mostmár tudom kiről van szó. Énis sajnálom őt, de leginkább Ash-ot!
2021. ápr. 9. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!