Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Fate Stay Night sorozatban...

A Fate Stay Night sorozatban melyik részbe tűnik fel legelőször Archer,illetve van film is arról amikor legelőször megidézik őt?

Figyelt kérdés

Szeretném elkezdeni a sorozatot.

Tudom, hogy van előzménye a Zero de én Archer és Rin sagára lennék kíváncsi.

Úgy tudom az Stay Night sorozat majd a Unlimited Blade Works de mi van a többivel , abban szerepel Archer ?


Úgy olvastam film és készült, ami a sorozatot foglalja össze benne van az amikor Rin legelőször megidézi Archert ?


Mi van ezekkel az alcímekkel ? Ebben benne van Archer ?


Apocrypha

Extra Last Encore

Emiya-san Chi no Kyou no Gohan

Grand Order: Zettai Majuu Sensen Ba



2021. ápr. 10. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

A vörös íjász a Stay Night című sorozatokban szerepel, és mindegyikben máshogy alakul története/szerepe. A Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works az, amelyik rá és Rin-re öszpontosít, így akkor te ezt keresed.


Akkor most elmagyarázom hogy mit jelentenek ezek a címek. Ugye ezt a sorozatot egy Visual Novel-ből adaptálták, amiknek a különlegessége, hogy a történet amit elmesélnek, több felé szakadnak, és az olvasó választásai szerint folytatódhatnak külömböző ,,utakon". A Stay Night-nak hárum útja van, ezért van az, hogy három külömböző Animét csináltak belőle. Ezek az utak a Fate, ahol a fő hangsúly Saber-en van, az Unlimited Blade Works, ahol Rin-en (meg persze Archer-en is) és a harmadik a Heaven's Feel (ez film sorozat) ahol Sakura-n van a hagsúly.


Mint írtad, van Unlimited Blade Works film, de az régi a sorozathoz képest, én személy szerint így is jó időtöltésnek találtam ha az ember szereti a sorozatot.


A vörös íjás (azért hívom így mert több külömböző Archer is van a Fate-ben, és spoiler lenne ha az igazi nevén hívnám) a Fate/Stay Night-okon kívül szerepel még az Emiya-san Chi no Kyou no Gohan-ban, a Carnival Phantasm-ban, és gyakorlatilag még a Grand Order-ben is (bár abból az Animét csak az azonos című játék kipróbálása után ajánlatos megnézni)


Szóval alapból azt ajánlanám, hogy kezdj a sima Fate/Stay Night-al és utánna Zero, majd aztán az UBW, de mivel téged Archer érdekel a legjobban, ezért az is egy választás ha az UBW-el kezdesz. Bár én személy szerint még így is a sima Fate/Stay Night-al kezdenék, hiszen abban is ugyan úgy benne van Archer, sőt, a történet egyik tetőpontja az ő egyik harca, ráadásul érthetőbb a karaktere az UBW-ben ha láttad előtte a másikat. Mindenesetre az a te döntésed, hogy hol kezded el, én csak annyit szeretnék mondani, hogy összességében az UBW sokkal izgalmasabb a sima Stay Night-nál, viszont a sima tök jól felvezeti az UBW-t.

2021. ápr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a kimerítő választ:) Szóval helyik címűben idézi meg Rin Archert először ?


Az előzmény sorozatot, azt úgy ahogy láttam tehát vágom miről van szó..


Egyébként nagyon tetszik Lancer is mint karakter ebben az animében.

Ő és Archer ellenségek ?

Ő például mikor tűnik fel és őt hol érdemes nézni, ha minőségi harci animációt látnék tőle?


Egyébként a sima SN és az UBW mennyire humoros ? Valamelyik több humort tartalmaz vagy egyformák ebből a szempontból?

Gondolok itt például Rin és Archer kapcsolatára.Melyik évadban van több civakodás kedves pillanat köztük?

2021. ápr. 28. 19:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel az első részeik teljesen ugyan olyanok mind a három Stay Night-nak, tekintve hogy ott még nem válik három részre a történet, így Archer-t mindegyikben ugyan akkor, azaz valahol a legelején idézik meg (ha jól emlékszem a simában az első epizód, az UBW-ben pedig a prollógus/0.epizód)


Lancer-el kapcsolatban, az összes Servant ellensége a többinek, így gyakorlatilag igen, ők bizony ellenségek. Azonban Saber, Archer és Lancer a személyiségükből adódóan akár haverok is lehetnének, így a Slice of Life jellegű Spin-off -okban ők általában tök jóban vannak. Mivel ő nem főszereplő, így neki körülbelül mindegyik úton ugyan annyi szerepe van, de az Unlimited Blade Works-ben és a Heaven's Feel-ben vannak a legjobban meganimálva a harc jelenetei. Őt is látni lehet már az első epizódokban.


Humor tekintetében egyik sem kiemelkedő.


Mivel az Unlimited Blade Works út Archer-re és Rin-re öszpontosít, így az az ahol a legtöbb dolog történik közöttük.

2021. ápr. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!