Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki kedveli, szereti Vegita...

Ki kedveli, szereti Vegita karakterét?

Figyelt kérdés

Az összes dragon ball szereplő közül ő volt mindig a kedvencem.

Amikor a Földre jött és szinte legyőzhetetlen csillagharcosnak gondolta magát, ám Son gokuék igaz hosszadalmas küzdelmek után, de végül nyertesként kiálltva Vegita pedig vesztesként távozva ugyan, de életét meghagyva szerintem a dbz legjobb húzása volt.

Leginkább az a karakter volt, akin a jellemfejlődés leginkább megfigyelhető.

Kinek volt még a kedvence?



2021. ápr. 10. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Tessék?
2021. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Az tény Vegeta kapta a legnagyobb karakter fejlődést és Ifjú Sátán. Személy szerint nekem a Gohan a kedvenc karakterem. Goku is sokáig kedvenc volt, csak irtó butára írta már Toriyama.
2021. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Gokuval az volt a baj, hogy túl jólelkű és inkább jóhiszemű volt amivel nem volt gond, csak nem biztos hogy mindig kifizetődő volt.

Vegita vagy Vegeta meg nagyon baró volt.

Ő az ellenséggel nem bánt kesztyűs kézzel pedig állandóan abban volt.:D

2021. ápr. 10. 20:39
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Én nagyon szeretem azóta, hogy először megpillantottam még anno az RTL Klubon. Szegénnyel Toriyama-sensei eléggé elbánt, mert utálja. Szerintem viszont az egyik legjobban megalkotott karakter. Kitartó, folyamatosan edzi magát és nem olyan nyámnyilán jószívű, mint Goku. Ezen kívül, bár az elején ellenségként érkezik, és lerombolná a Földet, de idővel sokat változik. Családot alapít, megvédi az embereket és rájön, hogy Goku nem az ellensége, hanem inkább a barátja. Plusz, nem bánt gyengéden az ellenséggel sem.
2021. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Én imádom Vegetát. Csak sajnos a superben sok kínos jelenetet kapott. A kedvencem amikor felrobbantja magát bubu ellen
2021. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös a Superben kb. mindenkit kih*réltek. Goku meg konkrétan idióta lett. Vegitát, Piccolót, meg a legjobb karikat levitték dedós szintre. Ezért utálom a Supert.
2021. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
100%
Gokun kívül mindenki mást hanyagoltak. De Goku meg olyan szinten le lett butítva, hogy már irritálja az embert. Engem még az zavar, hogy Gokun kívül mindenkit hanyagolnak, akkor minek hoznak be egyre több karaktert. Gotenből és Trunksból is annyi mindent ki lehetett volna hozni. És nem csak belőlük. A Frieza Sagáig volt jó. Nekem az sem tetszik, hogy egy félvér Saiya-jin erősebb a tiszta vérű Saiya-jineknél. Toriyama erősségei közé nem tartozik a jó történet vezetés. De hát ez van. Ezt kell szeretni.
2021. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Vegita a kedvencem
2022. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ő a kedvenc karakterem. Az a durva hogy Goku eredetileg ugyanolyan mint Vegita és csak agykárosodás miatt olyan amilyen.
2022. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegita a best
2022. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!