Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik tetszik nektek jobban?...

Melyik tetszik nektek jobban? Naruto vagy One Piece?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 16:09
A kérdező szavazást indított:
Naruto
One Piece
43 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha gondoljátok, leírhatjátok, hogy miért az tetszik jobban, amelyik.
2021. ápr. 17. 16:26
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
A Narutónak van eleje, közepe és vége is. A One Piece-t csak húzzák, mint a rétestésztát.
2021. ápr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
A Narutot is húzzák mint a rétestésztát.
2021. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
A Narutónak már réges rég vége van, még akkor is, ha a Shippudent is hozzávesszük. A Boruto az Boruto, nem Naruto.
2021. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom a szavazók többsége látta mindkettőt és úgy szavazott. Ja nem, nem valószínű.
2021. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen. Kérem, csak azok szavazzanak és/vagy válaszoljanak, akik mind a kettőt látták! Köszönöm!
2021. ápr. 17. 20:27
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt láttam, és objektíven a One Piece jobb. Átgondoltam a történet, kevesebb a hiba benne. Az egyedi világépítésnek hála pedig sok különböző tanulságot is át lehet adni.


Amúgy szerintem Mo.-on a Naruto fan-ok felül vannak reprezentálva, mivel mindenki megszerette a TV-ben szinkronosan és azért követték, de a One Piece nálunk sosem került be a TV-be, és ezt a szavazás szerintem jól is mutatja.


"A Narutónak van eleje, közepe és vége is. A One Piece-t csak húzzák, mint a rétestésztát."

Azért mert MÉG nincs vége, az nem azt jelenti, hogy azért húzzák, mert nem lesz vége.

Már 2015-ben megmondta Oda, hoyg hol tart a történetben és várhatóan mikor lesz vége. Tudod, amikor a Shippuden még futott.

Vagyis nem húzzák, hanem meg van a célja az animének és addig fog tartani.


A One Piece-t pont azért lehet számolni a Naruto-val, vagy a Fairy Tail-lel szemben, mert Oda viszonylag jól átgondolta a történetet és nagyon sok előre utalás van, akár évekkel későbbre, ezért tudják a nézük, hogy még mit várhatnak a hátralévő arc-okban.

2021. ápr. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 18. 10:44
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Nekem mindkettő,csak az egyiket régebben láttam,a másikat meg most is nézem.

A Naruto-ban a Shippuuden végét,azt hogy a főszereplő nem nagyon tanul új technikákat és a női karakterek hanyagolását tudnám negatívumként felhozni,a One Piece-ben meg azt, hogy néha annyira belassul egy egy helyen, hogy már uncsivá válik, illetve itt is a női karakterek háttérbe szorulnak.(Nami,Robin fontosak, de nem kapnak akkora részvétet, mint amekkorát megérdemelnének, szerintem.)

2021. ápr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Naruto. Köszi és hello.
2021. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!